PlayStation 4 Arayüz Görselleri 0

Sony yeni oyun konsolu Play station 4 konsolunun yeni arayüz resimlerini yayınladı.Bu yılın sonunda satışa sunulması beklenen PS4 güçlü özellikleri ile bizlerle olacak.Sony bakalım arayüzde türkçe seçeneğini sunacakmı göreceğiz.PS4 AMD’nin 8 çekirdekli işlemcisi ve 8 GB DDR5 ram’i ile oyunları sorunsuzca oynayabileceksiniz.PS3’ten 10 kat güçlü bir teknik özelliklere sahip PS4 bilgisayar sistemi ile nasıl kapışacak göreceğiz.Neyse fazla uzatmadan PS4 görsellerine bakabilirsiniz.

Sony’den 15.000 ve 20.000 mAh’lik Taşınabilir Şarj Cihazları 0

Akıllı telefonların bataryaları günümüzde çok çabuk bitmesi nedeniyle ve Sony‘nin bu yönde bir atılım gerçekleştirdi. 15.000 ve 20.000 mAh bataryaları ile karşımıza çıkıyor.

Sony Hybrid-G teknolojisini kullandığı taşınabilir Powerbank’ları ile istediğiniz akıllı cihazı şarj edebilirsiniz. Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile karşımıza çıkan powerbank’larin 15.000 mAh kapasitelisinde 2 adet USB girişi bulunurken bu modelin ağırlığı 390 gramdır. 20.000 mAh‘lik powerbank’ta ise 4 adet USB girişine ve 510 gram ağırlığa sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sony Xperia X Performance Özellikleri ve Fiyatı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 6 inç Büyüklüğünde Sony Xperia C5 Ultra Tüm Detayları

Sony’nin bu güçlü powerbank’ların fiyatlarına baktığımızda düşük kapasitelisi 70 Euro yani 250 TL civarlarında, Yüksek kapasiteli powerbank’ı ise 100 Euro yani 350 TL’den satışa sunması bekleniyor.

HTC Sense 8 Arayüzü Ücretsiz APK İndir 0

HTC yeni Sense 8.0 arayüzünü indirmeye sundu. Android Launcher başlatıcı şimdi indirerek deneyebilirsiniz. HTC Sense 8 arayüzü ücretsiz APK indir.

HTC sesnse arayüzünü daha önce inmeye sunacağını söylemişti ve öylede oldu. HTC Sense arayüzü Google Play üzerinden değil direk APK olarak indirmeye sundu. Henüz beta aşamasında olan Sense arayüzünde bir çok hata ile karşılaşabilirsiniz. Ancak denemek isteyenler hemen indirip deneyebilirler.

APK dosyasını akıllı telefonunuza kurabilmeniz için Android 4.4 sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Temayı kurduktan sonra Blinkfeld ana ekran uygulaması, duvar kağıtları, temalar, serbest mod gibi sense arayüzünde bulunan tüm özellikleri barındırıyor.

HTC Sense 8 APK İndir

Most Popular Topics

Editor Picks