MENU

AMD Ekran Kartları için Güncel Driver İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » AMD Ekran Kartları için Güncel Driver İndir
AMD Ekran Kartları için Güncel Driver İndir

AMD ekran kartları için en son sürüm güncel Driver yani Sürücülerini indirerek oyunlarda daha iyi performans almanızı sağlar. AMD ekran kartı Nvidia‘da olduğu gibi driver indermek ve kurmak çok kolaydır.

AMD ekran kartları için en güncel versiyonunu ancak resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Diğer Driver indirme kaynakları pekte güvenilir ve uyumlu olmayabilir. AMD’nin resmi web sitesinden indireceğiniz setup dosyasını güvenli bir şekilde açabilirsiniz. AMD ekran kartı modelini bilmiyorsanız Windows+R tuşuna basarak dxdiag yazalım gelecek uyarı penceresine EVET diyelim ve Directx tanı aracı hemen açılsın.

Directx tanı penceresi açıldıktan sonra Görüntü sekemsine tıklayarak alt tarafta bulunan ekran kartı modelimizi bir not defterine kaydedelim. Örnek : AMD Radeon HD 5500 Serisi bir ekran kartı driver’ını indirelim.

İlk önce buradaki linke tıklayalım : http://support.amd.com/en-us/download direk olarak AMD’nin driver indirme sayfasına gideceğiz. Ekran kartınıza göre  seçiminizi yaparak alttaki DİSPLAY RESULT butonuna tıklayalım ve indirme sayfasına gidelim.

AMD indirme sayfasına geldiğimizde 2 tane indirme dosyası çıkacak biz üstteki Download butonuna tıklayarak hemen indirelim. Alttaki setup dosyası BETA sürümü olarak yayınlanmış buna gerek yok.

AMD indirme saysafınsa çıkan Dosyayı kaydet seçeneğine tıklayarak hemen indirelim.

AMD Güncel Driver dosyasını İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.