MENU

Geliştirilen Yandex Alpha Web Tarayıcı İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Geliştirilen Yandex Alpha Web Tarayıcı İndir
Geliştirilen Yandex Alpha Web Tarayıcı İndir

2011 yılında türkiye pazarına giren rus internet şirketi yandex aynı google gibi ürünlerini geliştirerek önemli seviyelere taşıdı. Bunlardan en önemliside yandex web tarayıcı yandex alpha sürümü ile henüz geliştirilme aşamasında olan yandex alpha şeffaflık ve hızı ile dikkat çekiyor.

Yandex alpha web tarayıcı bir internet sitesine çok iyi bir şekilde entegre olarak sanki tarayıcı arayüzü yokmuş gibi davranıyor. Buda bize sadeliği ve kolay kullanım imkanı sunuyor. Üst taraftaki klasikleşen menüler artık yok sekmeler ise alt tarafa alınarak kullanıcıya daha rahat kullanım imkanı sunuyor. Altta duran sekmeler internet sitesinin rengine bürünerek güzel bir görsel sunuyor. Arama arkaplanında hareketli bir duvar kağıdı bulunan yandex alpha’da windows metro arayüzündeki gibi web siteleri şekil almış.

Yandex alpha kurulumu ise çok basit sadece indirdiğiniz setup dosyasına çift tıklayarak açılan menüden kullanmaya başla diyederek hemen kurulumu gerçekleştiriyor. Yandex alpha’yı kurduktan sonra diğer web tarayıcıları arasındaki görsel farkı anlayacaksınız. Yandex alpha hataları bulunsada henüz geliştirilme aşamasındadır.

Yandex alpha ekran görüntüleri

Yandex alpha İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.