Geliştirilen Yandex Alpha Web Tarayıcı İndir 0

2011 yılında türkiye pazarına giren rus internet şirketi yandex aynı google gibi ürünlerini geliştirerek önemli seviyelere taşıdı. Bunlardan en önemliside yandex web tarayıcı yandex alpha sürümü ile henüz geliştirilme aşamasında olan yandex alpha şeffaflık ve hızı ile dikkat çekiyor.

Yandex alpha web tarayıcı bir internet sitesine çok iyi bir şekilde entegre olarak sanki tarayıcı arayüzü yokmuş gibi davranıyor. Buda bize sadeliği ve kolay kullanım imkanı sunuyor. Üst taraftaki klasikleşen menüler artık yok sekmeler ise alt tarafa alınarak kullanıcıya daha rahat kullanım imkanı sunuyor. Altta duran sekmeler internet sitesinin rengine bürünerek güzel bir görsel sunuyor. Arama arkaplanında hareketli bir duvar kağıdı bulunan yandex alpha’da windows metro arayüzündeki gibi web siteleri şekil almış.

Yandex alpha kurulumu ise çok basit sadece indirdiğiniz setup dosyasına çift tıklayarak açılan menüden kullanmaya başla diyederek hemen kurulumu gerçekleştiriyor. Yandex alpha’yı kurduktan sonra diğer web tarayıcıları arasındaki görsel farkı anlayacaksınız. Yandex alpha hataları bulunsada henüz geliştirilme aşamasındadır.

Yandex alpha ekran görüntüleri

Yandex alpha İndir

Firefox OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Firefox OneTab eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi birleştirebilirsiniz. Çok sekme karmaşasından kurtulmak ve daha kolay bir kullanım imkanı yakalamak istiyorsanız bu eklentiyi kesinlikle kullanmalısınız.

Firefox OneTab eklentisi ile açtığınız 30-40-50 ne kadar açık sekmeniz olursa olsun hepsini tek bir sekme altında kapatmadan topluyor. Bir liste halinde karşınıza çıkan sekmelerinizi yönetmek çok daha kolay oluyor. Ayrıca bu eklentinin bir diğer güzel özelliği ise %95 oranında ram kullanımını düşürmesidir. Çok sekme açtığınızda ram kullanımınızda artacaktır. Ancak bu eklenti sayesinde bellek kullanımını da düşürebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin

Tamamen ücretsiz olan bu eklentiyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Firefox OneTab İndir

Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Chrome web tarayıcı ile çok sekme açıyorsanız ve bu sekmeler ile baş edemiyorsanız OneTab eklentisini kullanabilirsiniz. OneTab Chrome eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi tek bir sekme ile bir araya getirebilirsiniz.

Chrome OneTab eklentisi tarayıcınız üzerinden açtığınız tüm sekmeleri tek bir liste altında toplayarak sekmelerinizi daha kolay kullanmanızı sağlar. İstediğiniz sekmeleri OneTab listesine gönderebilirsiniz. OneTab listesine gönderilen açık sekmeleriniz kesinlikle kapanmaz. Tekrar açmak istediğinizde açık sekmeniz en son kaldığınız yerde tekrar açılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Instagram Windows 10 PC Ücretsiz İndir

%95 Tasarruf Sağlayın

Bu eklenti ile bellek kullanımınızda %95 oranında düşecektir. Çok büyük oranda bellek tasarrufu sağlayan bu eklenti sayesinde hem sekme karmaşasından kurtulabilir hemde hızlı bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Chrome OneTab İndir

Most Popular Topics

Editor Picks