MENU

Rufus USB ile Bilgisayara Format Atma Programı İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Rufus USB ile Bilgisayara Format Atma Programı İndir
Rufus USB ile Bilgisayara Format Atma Programı İndir

Rufus programı ile Masaüstü ve Dizüstü Laptop bilgisayarınıza USB yardımıyla Format atmak çok kolaydır. USB flash belleğinize ön yükleyeceğiniz İSO dosyası ile istediğiniz bilgisayara format atabilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan Rufus programı en hızlı ve en iyi Format atma USB programıdır.

Rufus programı küçük boyutu ile hem taşınabilir program ilşe her işinizi görecektir. USB flash bellekleri ön yüklenebilir hale getirerek kolayca format atmanızı sağlar. Windows ve Linux gibi İSO dosyalarınızı USB belleğinize güvenli bir şekilde yükleyerek format atacağınız bilgisayarınıza sorunsuz bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz. En büyük özelliklerinden biride USB flas belleğinize direk olarak İşletim sistemi kurarak sorunlu bilgisayarları USB’niz üzerinden açarak Disklere erişmenizi sağlar ve istediğiniz dosyayı kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Rufus programını hemen indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Cortana’lı Windows 10 İndirmeye Sunuldu

Rufus programının güncellemesi geldiği zaman hemen yeni sürümünü herhangi bir kurulum olmadan indirebilirsiniz.

Rufus USB Format Atma Programı İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.