Rufus USB ile Bilgisayara Format Atma Programı İndir 2

Rufus programı ile Masaüstü ve Dizüstü Laptop bilgisayarınıza USB yardımıyla Format atmak çok kolaydır. USB flash belleğinize ön yükleyeceğiniz İSO dosyası ile istediğiniz bilgisayara format atabilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan Rufus programı en hızlı ve en iyi Format atma USB programıdır.

Rufus programı küçük boyutu ile hem taşınabilir program ilşe her işinizi görecektir. USB flash bellekleri ön yüklenebilir hale getirerek kolayca format atmanızı sağlar. Windows ve Linux gibi İSO dosyalarınızı USB belleğinize güvenli bir şekilde yükleyerek format atacağınız bilgisayarınıza sorunsuz bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz. En büyük özelliklerinden biride USB flas belleğinize direk olarak İşletim sistemi kurarak sorunlu bilgisayarları USB’niz üzerinden açarak Disklere erişmenizi sağlar ve istediğiniz dosyayı kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Rufus programını hemen indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Cortana’lı Windows 10 İndirmeye Sunuldu

Rufus programının güncellemesi geldiği zaman hemen yeni sürümünü herhangi bir kurulum olmadan indirebilirsiniz.

Rufus USB Format Atma Programı İndir

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Firefox OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Firefox OneTab eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi birleştirebilirsiniz. Çok sekme karmaşasından kurtulmak ve daha kolay bir kullanım imkanı yakalamak istiyorsanız bu eklentiyi kesinlikle kullanmalısınız.

Firefox OneTab eklentisi ile açtığınız 30-40-50 ne kadar açık sekmeniz olursa olsun hepsini tek bir sekme altında kapatmadan topluyor. Bir liste halinde karşınıza çıkan sekmelerinizi yönetmek çok daha kolay oluyor. Ayrıca bu eklentinin bir diğer güzel özelliği ise %95 oranında ram kullanımını düşürmesidir. Çok sekme açtığınızda ram kullanımınızda artacaktır. Ancak bu eklenti sayesinde bellek kullanımını da düşürebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin

Tamamen ücretsiz olan bu eklentiyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Firefox OneTab İndir

Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Chrome web tarayıcı ile çok sekme açıyorsanız ve bu sekmeler ile baş edemiyorsanız OneTab eklentisini kullanabilirsiniz. OneTab Chrome eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi tek bir sekme ile bir araya getirebilirsiniz.

Chrome OneTab eklentisi tarayıcınız üzerinden açtığınız tüm sekmeleri tek bir liste altında toplayarak sekmelerinizi daha kolay kullanmanızı sağlar. İstediğiniz sekmeleri OneTab listesine gönderebilirsiniz. OneTab listesine gönderilen açık sekmeleriniz kesinlikle kapanmaz. Tekrar açmak istediğinizde açık sekmeniz en son kaldığınız yerde tekrar açılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Instagram Windows 10 PC Ücretsiz İndir

%95 Tasarruf Sağlayın

Bu eklenti ile bellek kullanımınızda %95 oranında düşecektir. Çok büyük oranda bellek tasarrufu sağlayan bu eklenti sayesinde hem sekme karmaşasından kurtulabilir hemde hızlı bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Chrome OneTab İndir

Most Popular Topics

Editor Picks