Slayt Yapma Programı ProShow Producer İndir

0

Bilgisayarınızda profesyonel olarak Slayt yapmak istiyorsanız ve Slayt için en iyi programı arıyorsanız ProShow Producer programı tam aradığınız program olabilir. ProShow Producer özellikleri ile en çok kullanılan Slayt programıdır.

Photodex ProShow Producer ile amatör olarak yaptığınız Slayt’ları artık profesyonel hale dökebilirsiniz. ProShow Producer programı ile özel fotoğraflarınızı ve videolarınızı profesyonel şekilde düzelterek en iyi sonuçler elde edebilirsiniz. ProShow Producer gelişmiş arayüzü ile yapacağınız Slayt’ları istediğiniz format’ta kaydedebileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Slayt programı ProShow Producer ile eklediğiniz fotoğraflara efektler veya müzikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzla çektiğiniz videoları Airdroid benzeri uygulamalarla bilgisayarınıza aktararak ProShow Producer ile efektler vererek düzenleyebilirsiniz. Ayrıca HD ve 4K videolarınızıda düzenleyeceğiniz program ile profesyonel halde yaptığınız Slayt’ları Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarınza aktararak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Slayt yapma programı ProShow Producer ile artık yapacağınız Slayt’lar kendi becerinize kalmış bir şeydir. ProShow Producer programını biraz kurcalarsanız her türlü slaytı rahatlıkla yapabilirsiniz. Diğer slayt programlarına göre daha gelişmiş olan Slayt programı Photodex ProShow Producer prgoramı deneme sürümü ile belirli bir süre kullanım hakkı tanımış olsada Full sürümünü kullanmak istiyorsanız belirli bir fiyat ödeyerek bu harika programı satın alabilirsiniz.