Slayt Yapma Programı ProShow Producer İndir 0

Bilgisayarınızda profesyonel olarak Slayt yapmak istiyorsanız ve Slayt için en iyi programı arıyorsanız ProShow Producer programı tam aradığınız program olabilir. ProShow Producer özellikleri ile en çok kullanılan Slayt programıdır.

Photodex ProShow Producer ile amatör olarak yaptığınız Slayt’ları artık profesyonel hale dökebilirsiniz. ProShow Producer programı ile özel fotoğraflarınızı ve videolarınızı profesyonel şekilde düzelterek en iyi sonuçler elde edebilirsiniz. ProShow Producer gelişmiş arayüzü ile yapacağınız Slayt’ları istediğiniz format’ta kaydedebileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Slayt programı ProShow Producer ile eklediğiniz fotoğraflara efektler veya müzikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzla çektiğiniz videoları Airdroid benzeri uygulamalarla bilgisayarınıza aktararak ProShow Producer ile efektler vererek düzenleyebilirsiniz. Ayrıca HD ve 4K videolarınızıda düzenleyeceğiniz program ile profesyonel halde yaptığınız Slayt’ları Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarınza aktararak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Slayt yapma programı ProShow Producer ile artık yapacağınız Slayt’lar kendi becerinize kalmış bir şeydir. ProShow Producer programını biraz kurcalarsanız her türlü slaytı rahatlıkla yapabilirsiniz. Diğer slayt programlarına göre daha gelişmiş olan Slayt programı Photodex ProShow Producer prgoramı deneme sürümü ile belirli bir süre kullanım hakkı tanımış olsada Full sürümünü kullanmak istiyorsanız belirli bir fiyat ödeyerek bu harika programı satın alabilirsiniz.

EaseUS’dan 13. Yıl Dönümüne Özel Hediyeler Kazanın 0

EaseUS 7 Ağustos 2017 ve 17 Ağustos 2017 tarihleri arasında kullanıcılarına düzenlediği 3 kampanya ile süpriz hediyeler sunuyor. En altta verdiğimiz kampanya sayfasına giderek 3 kampanyadan da yararlanabilirsiniz.

Kampanya 1

İlk kampanyamızda çarkı döndürerek aşağıda bulunan EaseUS programlarından birine lisanslı olarak sahip olabilirsiniz.

  • EaseUS EverySync Pro
  • EaseUS MobiSaver for iPhone Pro
  • EaseUS MobiSaver for Android Pro
  • EaseUS Todo PCTrans Pro
  • EaseUS Partition Master Pro 11.10

Kampanya 2

İkinci kampanyamızda ise EaseUS tarafından belirlenen programları yarı fiyatına satın alabilirsiniz. Sayfada bulunan programların altındaki Buy now butonuna tıklayarak programları satın alabilirsiniz.

Kampanya 3

Üçüncü kampanyamızda ise EaseUS’un 13. yıl dönümüne özel EaseUS ile alakalı bir görsel hazırlayarak “phoebe@easeus.com”a mail atın. Buraya hazırlayıp attığınız görsel incelenip onaylandıktan sonra kampanya sayfasında yayınlanacak ve herkese açık olacaktır. Sayfanın en altına giderek örnek bir görsele bakarak farklı bir çalışma çıkartabilirsiniz.

17 ağustosa kadar kazananlar açıklanacaktır. Kazanan 1. kişi 30 dolar paypal, 2. kişi 15 dolar, 3. kişi ise 5 dolar para kazanacaktır.

Kampanya sayfası

https://www.easeus.com/campaign/anniversary-campaign-2017.php

Darksiders 3 Oynanış Videosu Yayınlandı 0

THQ tarafından resmi olarak duyurulan Darksiders 3‘ün 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak Darksiders 3 oyunu oynanış videosu ile bizlere oyunun nasıl olacağını gösteriyor. Önceki serilerden farklı olarak oyun kadın savaşçı karakter ile devam eden oyunda farklı canavarlar ile ölümüne mücadeleler vereceğiz. 2018 yılında çıkacak oyun oyuncuların merakla beklediği oyunlardan biri olacak. Aksiyon ve macera tadında bir oyun olacak oyunun oynanış videosunu şimdi izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 – 12 Dakikalık Oynanış Videosu İzle

Alttaki videoda da oyun için yayınlanan Trailer tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 Trailer

Most Popular Topics

Editor Picks