HD Chevrolet Camaro Resimleri

0

Araba modellerinde kendini kanıtlamış bir marka olan Chevrolet Camaro yıllar geçtikçe sıralamasında lider olmak için çaba gösteriyor. Müşterilerine özel tasarım araçları ile sunumunu yapan model gün geçtikçe piyasadaki yerini güçlendiriyor. Özel bir havası olan Chevrolet Camaro insanların gözdesi haline gelmeyi başarıyor.

Chevrolet Camaro incelediğimizde Silindir hacmi 6162 CC, Beygir gücü432 HP, Maksimum tork569 Nm, Maksimum hız 250 Km, 0-100 Km hızlanma 5.2 sn, Şanzıman tipi düz vites, Vites sayısı 6 ileridir. Özel istek üzerine değişimlerin sunulduğu araba fiyat olarak’da 150.000 TL ve üst rakamlara kadar yeni modelleri çıkabiliyor. Maddi imkanlarınız bu arabaya sahip olacak nitelikteyse Chevrolet Camaro isteklerinizi karşılayacaktır.


Chevrolet Camaro GM tarafından üretilen Amerika arabasıdır. 1967 yılında ilk modeli piyasaya sürülmüştür. En güçlü modeli 7 Litre hacimli 430 beygir gücünde bir v8 motordur ve bu güç ilk modelinde mevcuttur. Döneminin yasalarında sınır olmadığı için böyle bir güçlü motor üretmişlerdir, daha sonraları bu güç diğer modeller de yasalara uygun hale getirilmiştir. Bütün Chevrolet ürünlerinin C ile başlama sebebi kesinlikle Chevrolet Camaro’dur zira Chevrolet firmasının göz bebeği olduktan sonra diğer tüm modelleri de hemen hemen hepsi C ismi ile başlamıştır. Kaynak: