HD Chevrolet Camaro Resimleri 0

Araba modellerinde kendini kanıtlamış bir marka olan Chevrolet Camaro yıllar geçtikçe sıralamasında lider olmak için çaba gösteriyor. Müşterilerine özel tasarım araçları ile sunumunu yapan model gün geçtikçe piyasadaki yerini güçlendiriyor. Özel bir havası olan Chevrolet Camaro insanların gözdesi haline gelmeyi başarıyor.

Chevrolet Camaro incelediğimizde Silindir hacmi 6162 CC, Beygir gücü432 HP, Maksimum tork569 Nm, Maksimum hız 250 Km, 0-100 Km hızlanma 5.2 sn, Şanzıman tipi düz vites, Vites sayısı 6 ileridir. Özel istek üzerine değişimlerin sunulduğu araba fiyat olarak’da 150.000 TL ve üst rakamlara kadar yeni modelleri çıkabiliyor. Maddi imkanlarınız bu arabaya sahip olacak nitelikteyse Chevrolet Camaro isteklerinizi karşılayacaktır.


Chevrolet Camaro GM tarafından üretilen Amerika arabasıdır. 1967 yılında ilk modeli piyasaya sürülmüştür. En güçlü modeli 7 Litre hacimli 430 beygir gücünde bir v8 motordur ve bu güç ilk modelinde mevcuttur. Döneminin yasalarında sınır olmadığı için böyle bir güçlü motor üretmişlerdir, daha sonraları bu güç diğer modeller de yasalara uygun hale getirilmiştir. Bütün Chevrolet ürünlerinin C ile başlama sebebi kesinlikle Chevrolet Camaro’dur zira Chevrolet firmasının göz bebeği olduktan sonra diğer tüm modelleri de hemen hemen hepsi C ismi ile başlamıştır. Kaynak:

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Telefonların Türkiye Fiyatları 0

Güney koreli teknoloji devi Samsung Galaxy S8 ve S8 plus telefonlarını resmi olarak duyurdu. Duyurmasının ardından da fiyatları ortaya çıktı. Beklenenin üzerinde bir fiyat olan Galaxy S8 ve S8 Plus telefonların Türkiye fiyatları haberimizde.

Samsung Türkiye lansmanı tarafından gerçekleştirilen etkinlikte tanıtıldıktan sonra Türkiye fiyatı merakla bekleniyordu. Türkiye de nasıl bir fiyat ile çıkacağı merakla beklenen fiyatları açıklandığında herkese biraz yüksek geldi. Ancak dolar kuru ve vergiler nedeni ile fiyat baya bi uçtu. 21 nisan da satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus telefonların Türkiye fiyatları ise şöyle:

  • Samsung Galaxy S8: 4.399 TL
  • Samsung Galaxy S8 Plus: 4.999 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LG G6 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Most Popular Topics

Editor Picks