Retrica Efektli Fotoğraf Çekme Uygulaması 0

Retrica Efektli Fotoğraf Çekme Uygulaması

Akıllı telefonunuzla çekeceğiniz fotoğraflara efekt vererek daha güzel ve çekici hale dönüştürebilirsiniz. Retrica uygulaması efektli fotoğraf çekmesi ile Google play store’daki en iyi ve en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

grey

Retrica ile arkadaşlarınızla çekeceğiniz fotoğraflara en güzel efektleri vererek güzel anlarınızı süsleyin. Retrica akıllı telefonunuzun ön ve arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekmeden önce filtre efektlerini otomatik uygulayarak fotoğraflarınızı çekmeden önce efektli halde görebilirsiniz. Bütün filtrelerin bulunduğu retrica uygulaması özellikle Selfie çekimlerde kendini daha iyi göstermektedir. Retrica FIT ve FIll özelliği ile birden fazl fotoğraf çekerek anında birleştirerek fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve güzel hale getirir. Retrica android uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ücretsiz sürümünden yaralanabilirsiniz. Ücretsiz sürümünde de bir çok filtre bulunsada daha fazlası için Retrica uygulamasını satın almanız gerekiyor. Ücretli sürümü ise 7 TL vererek daha fazla efektlere sahip olabilirsiniz.

grey

Retrica Ücretsiz Efektleri

 • Chic
 • Deep
 • Elegant
 • Silver
 • Retro
 • Faded

Retrica Premium Efektleri

 • Plexiglass
 • Cinema
 • Superb
 • Brilliant
 • Antique
 • Juxtapose
 • Mythic

Retrica İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Önce Görmediğiniz 2K Gün Batımı Manzara Resimleri 0

2k gun batimi manzara

Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu için sizlere hazırladığım 2K çözünürlüğünde tam 41 tane Gün batımı manzara resimleri hazırladım. Yüksek çözünürlükte Gün batımı manzaraları özel olarak seçilmiştir.

Gün batımı manzaraları romantizmin simgelerinden biridir. Sevgilinizle gün batımı izleyebilir, gün batımında yemek yiyebilir, müzik dinleyebilir, dans edebilir ve selfie çekilebilirsiniz. İnternette en çok aranan ve en popüler olan gün batımı manzara fotoğrafları şimdi 2560X1600 çözünürlükle karşınızda. Dünyanın en güzel gün batımı manzara resimleri arasında yer almaktadır. 2K çözünürlükte Gün batımı manzaraları güneş batarken çekilmiş fotoğraflar dünyanın farklı bölgelerinde çekilmiştir. Manzaralı resimlerinin indirmek tamamen ücretsizdir.

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yosemite Ulusal Parkı 4K Duvar Kağıtları

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünya Üzerindeki Gezilmesi Gereken En Güzel Gizli Yerler

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin 0

Yeşil Dedektör Uygulaması ile Dumansız Hava Sahasını İhlal Edenleri Şikayet Edin

Sağlık bakanlığı Yeşil Ay ile birlikte “Yeşil dedektör” uygulamasını geliştirdi. “Dumansız hava sahası”nı ihlal eden kişileri ve işletmeleri şikayet etmenize yarayan uygulama ile artık her vatandaş şikayet edebilecek.

Sağlık bakanlığı dumansız hava sahasını ihlal edenleri Teknoloji den yararlanarak daha kolay tespit edecek. Daha önceleri de şikayet ediliyordu ancak Alo 184’ü arayarak bu yapılıyordu. Alo 184’ü arayanlar şurada sigara içiliyor diye şikayet ediyor Alo 184 en yakın denetçiyi oraya yönlendiriyor. Ancak bu biraz zahmetli ve tam performans alınmadığı için Yeşil dedektör uygulamasına geçiliyor.

Yeşil Dedektör Uygulaması Nerelerde Kullanılır?

 • 4207 Sayılı Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi Ve Kontrolü Hakkında Kanun’un 2.maddesine göre;
 • (1)Tütün ürünleri;
 • a) Kamu hizmet binalarının kapalı alanlarında,
 • b) Koridorları dâhil olmak üzere her türlü eğitim, sağlık, üretim, ticaret, sosyal, kültürel, spor, eğlence ve benzeri amaçlı özel hukuk kişilerine ait olan ve birden çok kişinin girebileceği (ikamete mahsus konutlar hariç) binaların kapalı alanlarında,
 • c) Hususi araçların sürücü koltukları ile taksi hizmeti verenler dâhil olmak üzere karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu toplu taşıma araçlarında,
 • ç) Okul öncesi eğitim kurumlarının, dershaneler, özel eğitim ve öğretim kurumları dâhil olmak üzere ilk ve orta öğrenim kurumlarının, kültür ve sosyal hizmet binalarının kapalı ve açık alanlarında,
 • d) Özel hukuk kişilerine ait olan lokantalar ile kahvehane, kafeterya, birahane gibi eğlence hizmeti verilen işletmelerde, tüketilemez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Emniyet Genel Müdürlüğü Online İhbar Uygulaması Ücretsiz İndir

grey

Yeşil Dedektör Nasıl Çalışıyor?

İlk Önce yeşil dedektör uygulamasını aşağıdan indiriyoruz.

Android İOS/iPhone

Uygulamayı indirdikten sonra hemen üye oluyoruz. Üye olduktan sonra telefonumuzun GPS‘ni yani konumunu açıyoruz. Şikayet etmek istediğiniz mekanda iken “Lütfen İhlalde Bulunan Mekanı Seçini” butonuna tıklıyoruz ve mekanı işaretledikten sonra “İhlali Bildir” butonuna tıklayarak şikayetimizi yapıyoruz. Bu işlemi yaptığınızda bakanlık denetçilerine bildirim gidiyor. Bakanlık denetçileri ise direk olarak şikayet edilen yere gidiyor ve gerekli işlemleri yapıyor.

Most Popular Topics

Editor Picks