Samsung EVO Plus 256GB MicroSD Hafıza Kartı Fiyatı

0

Güney koreli Teknoloji devi Samsung yeni yüksek kapasiteli hızlı Micro SD kartını satışa çıkarttı. Samsung EVO Plus 256GB MicroSD hafıza kartının fiyatı ve özellikleri haberimizde.

Samsung EVO Plus 256 GB’lık bu modeli 12 saat boyunca 4K video çekimleri kaydedebiliyor. Saniyede 95 MB okuma ve 90 MB yazma hızlarına ulaşan Micro SD kart IPX7 sertifikasına sahip. Bu sertifikaya sahip hafıza kartı suya, manyetik alana, X ışınlarına dayanıklı yapıya sahip. Samsung’un bu Micro SD kartı için 10 yıl garanti vermesi çok önemlidir.

Zira bu micro SD kartları aksiyon kameranıza, 360 derece video kayıt yapan cihazlara, drone’lara ve akıllı telefonlarınıza takabilirsiniz. 4K’da 12 saat kayıt yaptığını söylediğimiz micro SD kart Full HD’de 33 saat video kaydı yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Hızlı SSD’si Samsung 960 SSD Özellikleri

Samsung EVO Plus 256GB MicroSD Fiyatı

V-NAND teknolojisine sahip samsung hafıza kartları uzun süreli kayıtlarda, ileri seviye koruma ve mükemmel performans sergiliyor. Bu performanslı hafıza kartının fiyatı ise biraz tuzlu diyebilirim. Samsung EVO Plus 256GB MicroSD kartın fiyatı KDV dahil 590 TL ile satılıyor.