464 GB Kapasiteye Sahip Akıllı Telefon Geliyor

1

Saygus tarafından 464 GB depolama alanına sahip akıllı telefon geliyor. Saygus Vsquared adındaki bu akıllı telefon depolama sıkıntısını giderecek.

Evet yanlış duymadınız bu yüksek kapasiteli depolama alanına sahip akıllı telefon aslına bir İndiegogo projesidir. Toplanan bağışlar sayesinde 1milyon dolarlık bütçeye sahip olan Saygus yetkilileri akıllı telefonlardaki depolama sıkıntısını kökten çözecek. Aslına 464 GB’lık depolama şu şekilde yapılmış. Saygus firması 64 GB dahili depolama ile gelen akıllı telefona 200 GB‘ta kadar yükseltebilebilen iki tanede Micro SD kart desteği sunuyor. Yüksek depolamaya saahip akıllı telefonun özellikleri nelermiş yakından bakalım.

Saygus Vsquared Özellikleri

Saygus firması 464 GB depolama alanına sahip akıllı telefonda 2.5 GHz hızında çalışan Snapdragonn 801 işlemcisini kullanıyor. 3 GB ram ile gelmesi beklenen telefonda 1080p çözünürlükte 5 inç LCD ekran kullanılacak. Ayrıca Çift sim kart desteği, Kablosuz şarj, Harman kardon ses teknolojisi, Parmak izi okuyucu, IPX7 sertifikası, LTE 4G gibi özellikleri barındıracak akıllı telefon Android 5.1 işletim sistemi ile gelecek. Değiştirilebilir pile sahip telefonda Saygus firması yazılımsal olarakda kendi arayüzün ile birlikte pil tasarrufu, güvenlik yazılımı gibi ekstra uygulamalarda ekleyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Samsung Galaxy S6 Edge Tüm Özellikleri

Saygus Vsquared 21 Megapiksellik Kamera

464 GB gibi yüksek depolama kapasitesine sahip akıllı telefonun kamerasıda sıradan bir kamera olamazdı heralde. 21 megapiksellik sony sensörlü bir kamera kullanan akıllı telefon ile 4K çözünürlükte videoları rahatlıkla çekebilecek. 2.5 gHz hızında çalışan işlemcisi ile rahatlıkla yüksek çözünürlükte videolar çekebilen Saygus Vsquared ön kmaerası ise 13 megapiksel olarak gelecek. Saygus Vsquared video, fotoğraf ve selfie çekiminde bir sıkıntı çıkarmayacak kamera ile gelecek.

IPX7 Sertifikası ile Su Geçirmeyecek

Saygus IPX7 sertifikası ile suya yaklaşık 30 dakika dayanabilecek. Böyle güçlü özelliklere sahip akıllı telefondaki IPX7 sertifikası çoğu akıllı telefonda bulunmuyor. Yüksek depolamaya ve suya karşı dayanıklı akıllı telefon istiyorsanız bu telefonu yakından takip edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 20 Dolarlık Fiyatı ile Nokia 105 Özellikleri

Harman Kardon 3D SesTeknolojisi

Harman kardon ile çalışan saygus firması sevdiğiniz müziklerde ve filmlerde benzersiz ses deneyimi yaşatacak. Özellikle 3D ses teknolojisini kullanan Harman kardon ile 3D ses deneyimini bu akıllı telefonla yaşayabilirsiniz.

Saygus Vsquared Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Gri, Beyaz ve Siyah renkleri ile çıkması beklenen akıllı telefon geliştirme aşamasında olduğu için henüz bir fiyat belirlenmesede bu yıl sonunda çıkması bekleniyor. Kesin çıkış tarihi ve fiyatı belli olduğunda yazı güncellenecektir.