MENU

WordPress Vibe SEO Eklentisi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » SEO » WordPress Vibe SEO Eklentisi
WordPress Vibe SEO Eklentisi

WordPress Vibe SEO Eklentisi çok gelişmiş olmasada SEO ayarlarının kabul gören bir çok kısmını tamamlıyor.

http://s.wordpress.org/extend/plugins/vibe-seo-pack/screenshot-1.jpg?r=469217

Vibe SEO Pack

SEO ile ilgili diğer yazıları incelemek isterseniz SEO etiketine tıklayabilirsiniz :)

Eklentiye Ana sayfa açıklaması ve Anahtar kelimesi girebiliyorsunuz. Aslında yazı içerikleri için ekstradan otomatik anahtar kelime ve açıklama eklemesi gerekirdi bu kadarını yapmamışlar. Ancak eklentiler noindex ve index tagları eklenmiş. index tagını seçerseniz arama motoru örümcekleri içeriklerinizi indexler ve listeler. Ancak noindex indexlenmesini istemediğiniz sayfalarda kullanınız.

Follow ve Nofollow etiketleride ayrıca kullanılmış bunun için açıklama yerine nofollow etiketinin ne olduğunu alttaki linkten öğrenebilirsiniz.

Eklentinin bir özelliğide h1 ve h2 tag’larının doğru kullanılıp kullanılmadığı konusunda. Heading etiketleri ile ilgili daha önce bir makalem olmuştu onuda inceleyebilirsiniz.

Son olarak SEO Score özelliği yaptığınız SEO ayarlarının ne kadar etkili olduğunu yani ne kadar tam olduğuna göre oran belirliyor. Tamamını yapmış iseniz %90’lara kadar bir orana çıkabiliyorsunuz :)

Eklentiyi indir: Vibe SEO Pack

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.