Gelişmiş Özellikleri En İyi Video Oynatıcı SM Player

0

En iyi ve gelişmiş özelliklere sahip bir video oynatıcı arıyorsanız SM Player tam size göre bir media player’dır. SM player’ı bilgisayarınıza indirdiğinizde codec kurulumu yapmadan bütün videoları açabilirsiniz. Ektra bir codec programı olmadan kendi codecleri ile başarılı bir performans sergiliyor.

SM player ile izlediğiniz video yarıda dahi kalsa videoyu hatırladığı için kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En büyük özelliklerinden bir kaçıda Sm player üzerinden youtube videolarını canlı izleyebilirsiniz. Film izlerken alt yazı dosyasını tarayısınıza girmeden SM player üzerinden oynatabilirsiniz. Altyazı ve ses dosyalarındaki gecikmeleri düzelterek düzgün bir şekilde oynatabilirsiniz. Açık kaynak kodlu SM player Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/8.1/windows 10/ Linux işletim sistemleri ile uyumludur. 3D ve 4K video‘ları kayıp yaşamadan oynatabilen SM player yaklaşık türkçe dahil 30 tane farklı dil desteği sunuyor. SM player üzerinden radyo ve TV oynatabilirken farklı temelarıda bulunuyor.

SM Player ile Youtube Videolarını İzleme

Sm player ile youtube videoları’nı izlemek için üstteki youtube tarayıcısı’na tıklayarak sol tarafa açılan ekrandan arama yaparak istediğiniz video’yu tarayıcınıza girmeden izleyebilirsiniz. Youtube’daki yeni ve en çok izlenen videolarıda izleyebilirsiniz.

Seçenekler’e tıklayarak özellikler menüsüne girelim. Özellikler menüsünde Dosya türleri sekmesine tıklayarak hepsini seç’e tıklayalım ve artık tüm videolarımız SM player ile oynatılacaktır. SM player desteklediği formatlar ise kısaca şöyle : VDC, DVD, Dat, Mkv, Mpeg 1/2/3/4, Mov, Vp8, Avi, Flv, M2ts, Dvix, Xvid, 3gp, mp3, m4a, flac, ac3, dts gibi bilinen tüm ses ve video formatlarını destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi Video ve MP3 Çevirme Programı Xilisoft Video Converter Ultimate

SM Player İndir ve Yükle

SM player 32 bit işletim sistemleri için buradan indir 64 bit işletim sistemleri için buradan indir‘ebilirsiniz. SM player’ın taşınabilir sürümleri 32 bit’i buradan 64 bit sürümünü buradan indirebilirsiniz. SM player’ın Linux işletim sistemleri için buradan indirebilirsiniz.