Gelişmiş Özellikleri En İyi Video Oynatıcı SM Player 0

En iyi ve gelişmiş özelliklere sahip bir video oynatıcı arıyorsanız SM Player tam size göre bir media player’dır. SM player’ı bilgisayarınıza indirdiğinizde codec kurulumu yapmadan bütün videoları açabilirsiniz. Ektra bir codec programı olmadan kendi codecleri ile başarılı bir performans sergiliyor.

SM player ile izlediğiniz video yarıda dahi kalsa videoyu hatırladığı için kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En büyük özelliklerinden bir kaçıda Sm player üzerinden youtube videolarını canlı izleyebilirsiniz. Film izlerken alt yazı dosyasını tarayısınıza girmeden SM player üzerinden oynatabilirsiniz. Altyazı ve ses dosyalarındaki gecikmeleri düzelterek düzgün bir şekilde oynatabilirsiniz. Açık kaynak kodlu SM player Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/8.1/windows 10/ Linux işletim sistemleri ile uyumludur. 3D ve 4K video‘ları kayıp yaşamadan oynatabilen SM player yaklaşık türkçe dahil 30 tane farklı dil desteği sunuyor. SM player üzerinden radyo ve TV oynatabilirken farklı temelarıda bulunuyor.

SM Player ile Youtube Videolarını İzleme

Sm player ile youtube videoları’nı izlemek için üstteki youtube tarayıcısı’na tıklayarak sol tarafa açılan ekrandan arama yaparak istediğiniz video’yu tarayıcınıza girmeden izleyebilirsiniz. Youtube’daki yeni ve en çok izlenen videolarıda izleyebilirsiniz.

Seçenekler’e tıklayarak özellikler menüsüne girelim. Özellikler menüsünde Dosya türleri sekmesine tıklayarak hepsini seç’e tıklayalım ve artık tüm videolarımız SM player ile oynatılacaktır. SM player desteklediği formatlar ise kısaca şöyle : VDC, DVD, Dat, Mkv, Mpeg 1/2/3/4, Mov, Vp8, Avi, Flv, M2ts, Dvix, Xvid, 3gp, mp3, m4a, flac, ac3, dts gibi bilinen tüm ses ve video formatlarını destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi Video ve MP3 Çevirme Programı Xilisoft Video Converter Ultimate

SM Player İndir ve Yükle

SM player 32 bit işletim sistemleri için buradan indir 64 bit işletim sistemleri için buradan indir‘ebilirsiniz. SM player’ın taşınabilir sürümleri 32 bit’i buradan 64 bit sürümünü buradan indirebilirsiniz. SM player’ın Linux işletim sistemleri için buradan indirebilirsiniz.

Yeni Mumya Filmi “The Mummy” Fragmanı Yayınlandı 0

Başrolünde ünlü oyuncu Tom cruise’ün oynadığı yeni mumya filmi The Mummy fragmanı yayınlandı.

Korku filmlerinin en iyilerinden olan mumya filmi yeni filmi ile sinemalara geri dönüyor. Yönetmenliğini Alex Kurtzman’ın üstlendiği filme ünlü isimlerde eşlik edecek. Filmde Russell Crowe, Sofia boutella, Annabelle wallis, Jake johnson, Courtney B. vance’de oynayacak.

The Mummy Vizyon Tarihi

Yeni mumya filmi The Mummy gösteri tarihi ise 9 Haziran olarak belirlendi. Her hangi bir aksaklık olmaz ise film bu tarihte tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. Film ile alakalı şu ana kadar iki tane fragman yayınlandı. Şimdi den bizi heyecanlandıracak filmin video fragmanlarını hemen izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

1. Fragman

2. Fragman

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Most Popular Topics

Editor Picks