Smarty Ring Akıllı Yüzük

0

Mobil kullanıcılar yönelik geliştirilen Smarty Ring akıllı yüzük teknolojisi telefonunuza gelen çağrıları, mesajları, twitleri hızlı bir şekilde okumanıza veya cevaplamanızı sağlar.

Eğer telefonunuza gelen bir çağrıyı, mesajları, alarmları, twitleri veya facebook güncellemelerini hızlı bir şekilde cevaplamak istiyorsanız smarty ring tam size göre bir akıllı yüzük telefonunuzun şarj süresinide uzatır.

Smarty Ring akıllı yüzüğünüzü ayarlarını değiştirip kontrol edebileceğiniz android ve İOS uygulamasıda bulunuyor.Smarty ring profil oluşturma, saat tarih ayarı, led ışığını ayarlama, Beeper sesini ayarlama ve hızlı ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Parmağınızı ucunda bulunan smarty ring ile saati herzaman kontrol edebilirsiniz.Telefonunuzdan 30 metre uzaklaştığınızda bip sesi çıkarmaya başlar.

Paslanmaz çelikten üretilen Smarty Ring kıyafetinize uygun ve şık bir görünüm için ideal bir çözüm olacak.Göz kamaştırıcı led ışığı ile gece ve gündüz kullanımlarda harika olacaktır.

Tek bir kablosuz şarj standı ile hem telefonunuzu hemde smarty ring akıllı yüzüğünüzü şarrj eder.Esnek pil yapısı bulunan smarty ring boyutları 13mm Genişliğinde ve 4mm kalınlığındadır.

Her zaman sosyal medyada güncel kalmak istiyorsanız Smarty Ring ile telefonunuza dokunmadan kontrol ederek daha hızlı  ve daha aktif olmanıza olanak sağlar.Bluetooth 4 teknolojisinide barındırıyor.