Social Locker: WordPress İçerik Kilitleme Eklentisi 0

OnePress Social Locker Eklentisi içeriklerinizi kilitliyor kilidi açmak için ise sosyal medyada paylaşım zorunluluğu getiriyor. Bunu genellikle dosya indirme siteleri yapıyor örneğin bir wordpress teması indirmeye kalktığınızda yada bir program indirmeye kalktığınızda bu eklentiyi kullanıyorlar daha çok sosyal medyada yer almak için kullanılan bir eklenti.

Eklenti mantığı ve kullanışı çok iyi kullanmanızı tavsiye ederim. Dosya indirimi yaptığım sitede bu eklentiyi kullanabilirim.

Sistem şu şekilde işliyor sırasıyla yapınız;

https://4.bp.blogspot.com/-0IwV1r-EfN8/U5HiLfeioVI/AAAAAAAAZvY/BJCf37P3L7M/s1600/social-locker-post-type.png

Eklenti alanına girip kod oluşturuyoruz.

https://1.bp.blogspot.com/-y3MMCeGpRdw/U5HiLVFcO8I/AAAAAAAAZvY/Mm6vVE60g30/s1600/social-locker-content.png

Daha sonra oluşturduğumuz alanın içeriğini ayarlıyoruz. Eklenti ayarlarından sosyal medya hesaplarımızı ayarlıyoruz.

https://3.bp.blogspot.com/-yrgTN_CTV5o/U5HiLTanWwI/AAAAAAAAZvY/2kkeFjkYqaA/s1600/social-locker-social-media.png

İçerik eklerken editörümüzün sağ üst kısmındaki ikona tıklayıp otomatik kodları ekletiyoruz. Daha sonra bu iki kod arasına ne girersek o artık gizlenmiş oluyor. Ziyaretciler sosyal medyada paylaştığı zaman anca gizlediğiniz içeriği görebilirler.

https://3.bp.blogspot.com/-UMUf0GbHo0g/U5HiLRbOS-I/AAAAAAAAZvY/X1MiPj1dvhs/s1600/social-locker-analytics.png

Eklentinin sonucunuda buradaki analizde görebilirsiniz. Eklenti sonrası inanılmaz paylaşım artmış 🙂

Tabiki her sitede bu kadar artmayabilir çünkü o adamın yüksek hiti vardır sizin ne kadar var buda çok önemli!

50 Ücretsiz Kurt Resimleri – Gri, Beyaz ve Bozkurt Fotoğrafları 0

Köpekgiller en yaygın ve iri türü olan Kurtlar gri, beyaz ve bozkurtlar olarak farklı türleri bulunmaktadırlar. Gri kurt dünya genelinde en çok bilinen kurt türüdür. Atalarımızında benimsediği kurtlar Amerikada da sıklıkla görülmektedirler.

Geceleri ulumasıyla bilinen kurt genellikle ormanlık alanlarda yaşarlar. Sürü halinde ve yalnız olarakta yaşayan kurtlar vardır. Her haliyle korkutucu olan kurtların en büyük rakibi kangal köpeğidir. Neyse sözü fazla uzatmadan sizlere en korkutucu ve ürkütücü Kurt resimlerini paylaşıyorum.

50 Ücretsiz Kurt Resimleri – Gri, Beyaz ve Bozkurt Fotoğrafları

HD çözünürlükteki Kurt resimlerini indirmek tamamen ücretsizdir. İnternetten sizler için araştırıp bulduğum 50 tane fotoğrafı sizlerle paylaşıyorum. Paylaşımımda Gri kurt, beyaz kurt ve bozkurt resimleri bulunmaktadır. Genellik Full HD çözünürlükteki kurt resimlerine yakından bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sürüngen Hayvanların HD Resimleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Büyük Kedi Resimleri

Büyüleyici 30 Gece Manzarası 0

Daha öncede paylaştığı Gece manzarası duvar kağıtları haricinde 30 tane daha gece manzarası bulunan duvar kağıtlarını paylaşıyorum.

30 adet paylaştığım fotoğrafların tamamı gece manzaralı duvar kağıtlarıdır. PC, Mac yada akıllı telefon ve tabletleriniz uygun arkaplan fotoğraflarıdır. HD çözünürlükteki fotoğrafları bilgisayarınıza indirmek ücretsizdir. Resimleri indirmek için sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneğine tıklıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ultra HD 4K Manzara Resimleri (3840×2160)İlginizi çekebilecek 4K çözünürlükte duvar kağıtları sizlerle.

Most Popular Topics

Editor Picks