Tarihi Mekanların En Güzel Fotoğrafları 0

Tarihi mekanlar insanların geçmiş’de yapmış olduğu özel mimari çalışmalar foto galerimizde sizlerle. Eski mimari yapılar her zaman sevilmiş, merak edilmiş, araştırılmış, tarih’de nasıl bir yere sahip olduğu anlaşılmaya çalışılmıştır. İnsanlar tarihlerini seviyor ve tarihin önemli yapılarını incelemek istiyor. Profesyonel olarak çekilmiş bu kareler tarihi mekanların ihtişamlı duruşunu gösteriyor. Zamana, yıllara meydan okuyarak ayakta kalmayı başarıyorlar. İnsanların bu özel mekanlara sahip çıkması ve koruması gerekiyor. Tarih önemlidir, tarih geçmiştir, anlatılmaya çalışan bir yaşamdır, sessiz ama her an bize geçmişimizi anlatabilecek mekanlar.

Her yapının, mekanın kendine özgü bir hikayesi var. Tarih’de yaşanmış olaylar yapıların bizlere sunmuş olduğu değerli kalıntılar.

Bazı mekanlar var ki sanki yeni yapılmış gibi tüm ihtişamı ile geleceğe kafa tutar gibi duruyor. Tarihi mekanların korunması ve gelecekteki nesillere sağlam bir şekilde sunulması gerekiyor.

Tarih bizim tarihimiz insanların tarihi yapıları görmesi gerekir. Bizlere bırakılan miras geçmiş’den günümüze gelen özel yapıtlar.

Büyük emekler harcanarak yapılan bu mimari yapılar, eserler, günümüze kadar gelmeyi başarmışlar.

İnsanların’da bu geçmiş’den günümüze bizlere gelen tarihi mekanlara saygı duyup korumaları gerekmektedir.

Zaman geçiyor ve eskimeyen bitmeyen tek şey tarih oluyor. Yeni nesillere tarihi öğretelim, geçmişi öğretelim, ayakta duran tarihi yapıları gösterelim bilgilendirelim.

Tarihle özel mekanlarla iç içe yaşıyoruz geleceğe onlarla birlikte gidiyoruz.

Özenilerek yapılmış ihtişamlı mekanlar, zaman harcanmış geleceğe miras bırakılmış.

Kimi şehir’in ortasında kimi ise bilinmeyen yerlerde tarih her yerde.

İnsan gücünün sınırlarının zorlandığı ve yıllar süren ihtişamlı mimari yapılar günümüzde bizlere eşlik ediyor.

Korumaya alınan tarihi mekanlar gelecek nesiller içinde hazır olacaklardır.

İnsan tarihi ile yaşamalı, unutmamalı, yarınlara bırakılan bu eserlere sahip çıkmalı.

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

100. Yıla Özel 770 Beygirlik Lamborghini Centenario Karşınızda 0

İtalyan süper otomobil üreticisi Lamborghini’den yine süper bir otomobil karşınızda Centenario.

Yeni Lamborghini Centenario 770 beygirlik 12 silindirli motoru ile dikkat çekiyor. Agresif bir yapıya sahip süper spor otomobil Lamborghini’nin 100. yılına özel olarak üretildi. 1.5 ton ağırlığa V12 motora sahip süper spor otomobil 0’dan 100 km hıza 2.8 saniye’de çıkabiliyor.Toplamda maximum hıza ise 350 km’dir.

Lamborghini Centenario’dan 20 tane roadster, 20 tane’de coupe modeli üretilecek. 2.5 milyon dolar fiyatı ile satılan Centenario’nun Türkiye’ye geldiğini düşündüğümüzde ortalama vergiler dahil 15-20 trilyon fiyat ile satılır. Özelliklerine ve fiyatına baktığımız centenario’nun üstte özel olarak hazırlanmış videosunu izleyebilir ve alttada HD Resimlerine bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Lamborghini Veneno UltraHD 4K Resimleri

Most Popular Topics

Editor Picks