MENU

iPhone 6S Kamera Özellikleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » iPhone 6S Kamera Özellikleri
iPhone 6S Kamera Özellikleri

Apple genelde donanım tarafında pek fazla yüksek donanımlar sunmasada İOS işletim sistemi ile aradaki farkı kapatıyor.

Apple İphone 6‘da kullandığı 8 megapiksellik arka kamera ve 1.2 megapiksellik ön kamerasıda çok iyi değil ancak İphone 6S ile birlikte Kamera tarafında büyük bir yükseltmeye gidecek. İphone 6S ile birlikte Arka kamera 12 megapiksele yükseltirken Ön kamera ise 1.2 megapikselden 5 megapiksele yükselecek.

Apple yeni kamerası ile birlikte 4K video desteğinide sunarken ön kamera açıldığında ekran parlaklılığını en yükseğe alarak fotoğrafların daha iyi çıkmasını sağlayacak. Samsung, Sony ve LG gibi firmalar bu ekran parlaklığını deneyipte pek başarılı olamadı ancak Apple bu işin üstesinden kalkacaktır.

Apple iphone 6S ile birlikte tasarım olarak telefonu pek değiştirmesede donanım olarak özellikle kamera tarafında büyük bir değişiklik yapacak. Bu özellikler kesin bir bilgi olmasada dahi söylentiler bu yönde kesin bilgiler gelince açıklanacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.