MENU

Microsoft Xbox One Slim Modeli Yakında Gelebilir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Microsoft Xbox One Slim Modeli Yakında Gelebilir
Microsoft Xbox One Slim Modeli Yakında Gelebilir

Microsoft yeni oyun konsolu xbox one‘da beklediği başarıyı elde edemeyince sony’nin yaptığı gibi xbox one slim modeli çıkartabilir. Playstation 4’ün gerisinde kalan ve tasarımı ile herkesten eleştiri alan xbox one artık küçük ve ucuz slim modeli ile karşımıza çıkabilir.

Playstation 4 ve xbox one‘da 28nm‘lik çipler kullanılıyor olmasına karşın Xbox one slim modelinde 20 nm teknolojiye geçilebilir. Öyleki AMD yeni slim modeli için 20 nm çipler’i hazırlamaya başlamış olabilir. Böylelikle ucuz ve küçük bir konsolla karşılaşabiliriz. Microsoft‘un bu yolu izlemesindeki en büyük nedenlerden birisi xbox one tasarımının hiç beğenilmemesidir. Playstation 4‘ün performansının yanındada yer alamaması xbox one sevenleride üzüyor. Haziran 2015‘ te E3 fuarında tanıtması beklenen yeni slim konsolundaki değişen çiplerle performans artışı yaşanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En Popüler FPS Oyunu COD Advanced Warfare Kısa Filmini izle

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.