MENU

Youtube Videolarını Artık Farklı Kamera Açılarından İzleyebilirsiniz

Anasayfa » Teknoloji » Youtube Videolarını Artık Farklı Kamera Açılarından İzleyebilirsiniz
Youtube Videolarını Artık Farklı Kamera Açılarından İzleyebilirsiniz

Youtube video izlemede büyük bir değişikliğe imza atıyor. Youtube aynı videoyu farklı kamera açılarından izleyebileceğimiz yeni bir özellik getiriyor.

Youtube 360 derece videolar ve çevrim dışı internet olmadan video izleme özellikleri üzerinde çalışırken başlangıç olarak farklı kamera açılarından izleme özelliğini her an sunabilir. Şuan sadece örnek bir video ile tanıtılan özellik yakında kullanıma sunulacaktır. İsterseniz buradaki formu doldurarak youtube yönetimine gönderdikten sonra onaylanırsa  kendi videolarınızada aynı özelliği ekleyebilirsiniz. Kayıt yaptırdıktan sonra hesabınız aktifleşene kadar farklı açılardan çekilmiş videoyu buradan izleyebilirsiniz. Video izlerken sadece kamera değişikliği yapmanız yeterlidir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.