Temiz ile Mobil Uygulama Üzerinden Kuru Temizleme Hizmeti

0

Temiz uygulaması ile elbiseleriniz kapınızdan alınarak 24 saat içinde temizlenir ve evinize teslim edilir.

Temiz size en iyi hizmeti vermek için temizlenecek elbiselerinizi kapınızdan alır ve kapınıza teslim ederek size yardımcı olur. Kuru temizlemeye verdiğiniz kıyafetlerinizin temizlenmesi çoğu zaman uzun sürebiliyor. Hatta kıyafetlerinizi kuru temizlemeye siz götürüyorsunuz. Buda hem sizin zamanınızı alır hemde kıyafetlerinizi taşımak yorucu olabilir. Zamandan tasarruf etmek ve sevdiklerinize zaman ayırmak istiyorsanız kuru temizleme hizmeti veren Temiz İOS uygulamasını kullanın ve rahat edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Uber Nedir? Ne işe Yarar?

Kuru Temizleme, Yıkama ve Lostra

Temiz uygulaması ile kıyafetleriniz kapınızdan alınarak 24 saat içinde tekrar kapınıza temizlenerek teslim edilir. Hiç bir şeyle uğraşmıyorsanız sadece yapmanız gereken Temiz İOS uygulamasını yüklemektir. Temiz çalışanları uygulama ile verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kapınıza kadar gelir ve kıyafetlerinizi tek tek özen göstererek güvenli bir şekilde tezmiler ve 24 saat içinde teslim eder. Ayrıca uygulama ile birlikte ayakkabılarınızda yıkama, boyama ve bakımı yapılmaktadır.

Kuru Temizleme

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad için 3D “Paralaks” Duvar Kağıtları Oluşturma

Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren kuru temizleme firması zamanla tüm Türkiye’de hizmete girecek. İOS uygulaması ise tamamen ücretsizdir. Temiz Android uygulaması ise en kısa sürede indirmeye sunulacaktır.

Temiz İOS İndir