Psd Formatında süper sosyal paylaşım butonları 0

Tasarımlar günden güne artıyor aralarında öyle güzelleri çıkıyorki alttaki gibi 🙂 Şahsen beni mest edebiliyor alttakini kendi siteme uyarlayabilirim çok hoşuma gitti. Psd formatında bu sosyal paylaşım butonlarını kendi sitenize uyarlamak için beklemeyin hemen girişimlerde bulunun.

https://1.bp.blogspot.com/-J7OmjsqPsnU/T5HJblIJsqI/AAAAAAAAHCg/eycvX_SkQTo/s1600/timthumb.jpg

Time for Social (PSD)

Gerçekten çok iyi düşünülmüş.

Bilgisayarınıza indirmek için öncelikle Freebies sitesine üye olmalısınız daha sonra Download bağlantıları karşınıza çıkıcaktır.

Ben üye oldum bana verdiği download linkini vermem etik olmaz hahaha 🙂 siz üye olun o kadar emek göstermiş üye kazansın bari ama…

Download

Rengarenk Facebook Kapak Fotoğrafları 0

Facebook zaman tüneliniz için rengarenk kapak fotoğrafları karşınızda. Zaman tüneliniz için tam uyumlu hd kapak fotoğrafları ile kapak fotoğrafınızı yenileyebilirsiniz.

Birbirinden güzel rengarenk kapak fotoğraflarının tamamı 800×351 piksel çözünürlüktedir. İndirmesi tamamen ücretsiz olan kapak resimlerini arşivinize ekleyebilirsiniz. Fotoğrafları zaman tüneli duvarınıza eklediğinizde tam uyumlu olarak yerleşecektir. Uğraşmanıza bile gerek kalmayan renkli kapak fotoğraflarını hemen indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 25 Siyah Beyaz Facebook Kapak Fotoğrafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 31 Yer

25 Siyah Beyaz Facebook Kapak Fotoğrafı 0

Facebook profilinize en güzel siyah ve beyaz renkte kapak fotoğrafları yükleyin. Facebook zaman tünelinizde bulunan duvarınıza kapak siyah beyaz kapak fotoğraflarını kolayca indirebilirsniz. 800×351 piksel boyutuna uygun kapak fotoğraflarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 En Güzel Facebook Kapak Fotoğrafları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Çok İndirilen Facebook Kapak Fotoğrafları

Most Popular Topics

Editor Picks