Efsane Tomb Raider 1 Oyununu Android ve İOS için İndirin

1

Tom Raider 1996 yılında itibaren PC ve konsollar için geliştirilerek seri halinde günümüze kadar devam eden ender oyunlardan biridir. Hemen hemen tüm serilerini oynadığım Tomb Raider oyunu şimdide mobil platform İOS ve Android’e geldi.

Tomb Raider oynayanlar bu oyunun her zaman hayranı olmuştur. Tomb Raider’ın 1.si tüm ihtişamı ile Android ve İOS işletim sistemlerine zamanındaki grafikler hiç değiştirilmeden geldi. Oyunu akıllı telefonumla oynarken biraz zorlandım diyebilirim zira oyun kontrolleri biraz kötü olmuş. Oyun kontrollerinin kesinlikle düzeltilmesi gerekiyor. Tomb Raider 1’i hiç düşünmeden satın aldıktan sonra kontrollerin iyi olmaması biraz canınızı sıkabilir. Tomb Raider’ı oynamak için MOGA Ace Power ve Logitech PowerShell gibi oyun kontrolcülerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tomb Raider 1 Oyunu zamanında oynadığım Playstation 1 grafikleri ile aynı grafikler ile İOS ve Android cihazlarda da oynayabileceksiniz. Tomb Raider her zaman gizem ve bulmaca tarzı bir oyun olduğu için yeni serilerinden eski ki gibi tad alamadık. Yeni Yeni düzeltilsede Tomb Raider 1 mobil oyunu’nu indirerek lara croft karakteri ile klasik tomb raider oyunu’nu akıllı cihazınızda oynayın.

Tomb Raider 1 Android İndir

Tomb Raider 1 İOS İndir