Tomb Raider 2013 Multiplayer Modu 0

Tomb raider 2013 oyunu çok konuşulan çoklu oyunculu multiplayer moduna sahip olacak.

https://3.bp.blogspot.com/-LqURgyZOQeE/UOw5DvM-knI/AAAAAAAAHmQ/5hALjNy0-GQ/s1600/tomb+raider+2013+hd+resimleri+rooteto+%2817%29.jpg

Multiplayer modunda fazladan oyun bulunacak. Takım olarak Team Deathmatch modunda olacak. Lara croft oyuncuları gemi kazasından kurtulan ya da adadaki saldırgan (aslında scavenger) taraftan birini seçerek birbirleriyle mücadele edebilecek. 2. modda ise “Rescue”da ise hayatta kalan takım yardım ederek adanın farklı yerlerine dağıtılmış olarak bulunan sağlık paketlerini toplayarak belirtilen noktalara ulaştırmaya çalışacak olan lara croft zorluklarla baş edebilecekmi.3. modda ise Marka yöneticisi Karl Stewart’ın açıkladığı ancak henüz tam detayları verilmeyen “Cry for Help” modu olacak. Bu mod hakkında şu an tek bildiğimiz şey, çatışmadan ziyade keşif ve toplama mantığına dayandığı sadece önceki tom raider oyunlarında olduğu gibi bulmacalı oyun moduda olabilir.Yeni tom raider oyunu heyecanla bekleniyor bakalım oyun grafikleri ve konusu nasıl olacak.5 mart 2013’e kadar sabretmemiz gerekiyor.

Tomb Raider Yeni Oyun İçi Video

https://2.bp.blogspot.com/-9dtQD3JZoNA/UOw5iWKO-TI/AAAAAAAAHn4/WlQVJyA2QPc/s1600/tomb+raider+2013+hd+resimleri+rooteto+%289%29.jpg

Carmageddon Oyunu Artık Ücretsiz 0

Ölüm yarışı olarakta bilinen Carmageddon oyunu artık İOS ve Android platformları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

2000’li yıllarda popüler olan oyunda arabalara çarparak patlatıyor ve yarışı tamamlanan bir oyundur. Arabalar haricinde insanları ve hayvanları bile parçalandığı oyunda aşırı derecede kanlı bölümler oluyordu. Bu nedenle birçok ülkede yasaklanan oyun Türkiye’de ise oynanabiliyor.

Oyunu daha önce hiç oynamayanlar aşağıdaki oynanış videosunu izleyebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GTA 5’in En Gerçekçi Modu: GTA 5 Redux

Carmageddon İndir

Not: Carmageddon oyunu çocuklara göre bir oyun değildir. Yetişkinlerin oynayabileceği bir oyundur. Çocuğunuz veya kardeşinize bu oyunu oynatmayın.

Andoid

İOS

130 GB Boyutunda Call of Duty Modern Warfare Remastered Geliyor 0

FPS oyunu olan Cull of duty modern warfare remastered 130 GB’lık boyutu ile geliyor.

Bu sene çıkacak Call of duty Infinite warfare’ın, Legacy pro edition, Legacy edition ve Digital deluxe edition sürümlerini alan kullanıcılara Modern warfare remastered oyunu hediye edilecek. Bu sene çıkacak olan oyun PS4 platformunda 130 GB’lık bir alana ihtiyaç duyacak. Sanırım tüm bu oyunların toplamı 130 GB olacak. Ancak gerçek boyutları Playstation 4 ve Xbox one konsollarında göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: PC’ye Gelecek 400 PlayStation 3 Oyun Listesi

Yayınlanan alttaki kapakta ise sadece Call of duty Infinite warfare oyun 90 GB olacak.

Most Popular Topics

Editor Picks