En Sağlam Akıllı Telefon Turing Phone

0

Akıllı telefonların sağlamlık testlerine girdiğini ve hemen parçalandığını görüyoruz. Ancak Turing Phone adında yeni akıllı telefon kullanıcılarına en sağlam akıllı telefon olduğunu gösterecek gibi görünüyor.

Turing Phone sıvı metalden yapılmış farklı bir kimyasalı bulunan akıllı telefon çelik kadar sağlam bir malzemesi bulunuyor. Dünyanın en sağlam telefonu olmayı hedefleyen Turing Phone kullanıcılarına gizlilik konusundada üstün bir deneyim yaşatacak. Parmak izi okuycusu ve gelişmiş şifreleme özelliğiylede en güvenilir ve sağlam telefonlardan olabilir. Turing Phone Samsung Galaxy S6 kadar güçlü olmasada güçlü özellikleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Samsung Galaxy S6 Edge Tüm Özellikleri

Turing Phone sağlamlığının yanında Snapdragon 801 işlemcisi ve Adreno 330 GPU‘su bulunuyor. Artık standart hale gelen 3 GB Ram’i ve 64 ve 128 GB dahili depolama seçenekleri bulunuyor. 5.5 inçlik IPS büyük ekrana sahip Turin Phone 13 megapiksel arka 8 megapiksel ön kamerası bulunuyor. 3000 mAh‘lik bataryası ile satışa sunulacak akıllı telefonun 64 GB’lık modeli 750 dolardan 128 GB’lık modeli ise 850 dolardan Ağustos ayında ABD’de satışa sunulacak.