Ücretsiz Tam Sürüm Bilgisayar Oyunları İndir 0

Bilgisayarınız için ücretsiz yasa dışı olmayan oyun indirmek ve oynamak istiyorsanız bu oyunları deneyebilirsiniz. Her türlü oyunu bulabileceğiniz oyunları her bilgisayarda açabileceğiniz oyunlardır. Oyunları online olarak internet üzerindende gerçek kullanıcılarlada oynayabilirsiniz. Ücretsiz tam sürüm oyun oynamak istiyorsanız alttaki oyunlara bakabilirsiniz.

BMW M3 Challange Yarış Oyunu

BMW M3 challange oyunu adında anlayabileceğiniz gibi bir yarış oyunudur. Oyunda M3 ile almanyadaki nürburgring pistinde diğer m3 arabalarla yarışıyorsunuz. Çevrimiçide oynayabileceğiniz bir oyundur.

BMW M3 Challange İndir

Moorhuhn Remake Tavuk Vurma Oyunu

Tavuk vurma oyunu olan moorhuhn remake ile 90 saniye içinde ne kadar çok tavuk vurabilirsiniz. Eğlenceli bir oyun olan tavuk vurma oyununda silahınızla tavukları vurun.

Moorhuhn Remake

Grand Theft Auto 2 Açık Dünya Oyunu

Herkesin severek oynadığı oyunlardan olan GTA açık dünya oyunu olduğu için istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. GTA’nın ikinci oyunu olan gta oyunu 2 boyutlu grafikleri bulunuyor.

Grand Theft Auto GTA İndir

Freeware Chess Satranç Oyunu

Ücretsiz satranç oyunu olan freeware chess bilgisayardaki en iyi satranç oyunlarından birisidir.

Freeware Chess İndir

Wolfenstein Enemy Territory FPS Oyunu

Ücretsiz FPS oyunu wolfenstein enemy territory oyunu internet’ten oynanabilen bir oyundur. Takım halinde oynayabileceğiz oyununa 64 kişi katılabiliyor. İstediğiniz modu seçerek oynayabileceğiniz bir oyundur.

Wolfenstein Enemy Territory İndir

FlightGear Pilot Oyunu

Uçak simülatör oyunu ile istediğiniz uçağı kontrol edebilirsiniz. Altta verilen indirme linkinde istediğiniz uçağı indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

FlightGear İndir

Microsoft Solitaire Collection Kart Oyunu

Ücretsiz kart oyunu solataire kart oyunu bilgisayarınızda ücresiz oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Microsoft Solitaire Collection İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En İyi 5 PlayStation 3 Oyunu

Ski Challenge 15 Kayak Oyunu

En iyi kış oyunlarından olan ski challange oyunu ile en iyi kayak deneyimini yaşayabilirsiniz. Ücretsiz bir oyun olan kayak oyununda çevrimiçi oyunda oynayabilirsiniz.

Ski Challenge 15 İndir

Teeworlds

Teeworlds mini bir oyun olmasına rağmen eğlenceli bir oyundur. Worms tarzı bir oyun olan teeworlds’da farklı silahlarınızla düşmanları yok edin.

Teeworlds İndir

Pinball

Klasik bir oyun pinball topu at ve kaleni savun. Eğlenceli bir oyun pinball sevebileceğiniz bir oyun.

Pinball İndir

Need For Speed World Online Yarış Oyunu

Need for speed en iyi yarış oyunlarından olduğunu kanıtlamış bir oyundur. Online oynanabilen bir oyun olduğu için dünyadaki bütün oyuncularla yarışabilirsiniz.

Need For Speed World İndir

Command Conquer Red Alert Strateji Oyunu

Bilgisayar’daki en iyi strateji oyunlarından olan command conquer red alert oyunu ile ordunuzu en iyi şekilde yönetin ve savaşın.

Command Conquer Red Alert İndir

Metal Slug

Metal slug başarılı bir savaş oyunu klasik bir oyun olmasına rağmen hala fanatikleri olan bir oyundur.

Metal Slug İndir

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks