Uncharted 4 Oynanış Videosu 0

Naughty Dog tarafından Playstation 4 konsoluna özel olarak çıkacak olan Uncharted 4’ün oynayış videosu yayınlandı.

E3 2015 fuarında yayınlanan oyunun oynayış videosu yine grafikleri, oynayış tarzı ile Playstation 4 ve oyuncuları heyecanladırıyor. Uncharted 4 en iyi playstation oyunlarından biri olduğu gibi oyuncuların gönlündede taht kurmuş bir oyundur. Harika grafikleri, mekanları, aksiyon dolu sahneleri, sesleri ve hikayesi ile yine bizleri bekliyor. Yaklaşık 8 dakikalık oynayış videosu ile görücüye çıkan oyun 2016 yılında da çıkması bekleniyor.

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Most Popular Topics

Editor Picks