Yeni Playerlar Viper’s Video Quicktags Güncelleme 0

Viper’s Video QuickTags eklentisini bugün güncelledim yeni güncellemesi çıkmış. Güncellemede player’a yeni skinler yani yeni görünümler eklenmiş. Bunların nasıl aktif olucağu konusunda sizleri bilgilendiricem. Eklentiyi güncelledikten sonra alttaki gibi uyarı alıcaksınız.

IMPORTANT MESSAGE FROM THE VIPER’S VIDEO QUICKTAGS PLUGIN: In order for your [flv] video embeds to continue to work, you must manually reinstall the JW FLV Player! Please download this ZIP file and then upload the jw-flv-player folder inside of the ZIP to your wp-content folder (public_html/wp-content/). For details about this change, please see this blog post on the plugin author’s website.

Yukarıda bir uyarı mesajı çıkıyor. Yeni player’ların nasıl ekleniceği anlatılıyor hemen bizde yeni playerları yükleyelim.

Player indir kısmından dosyayı bilgisayarınıza indirin ve içindeki jw-flv-player klasörünü wp-content klasörüne direkt upload edin tamamdır.

Ayarlar kısmından Video Quicktags kısmına tıklayn ve Flash Video (FLV) kısmına tıklayıp yeni görünümleri seçebilirsiniz.

Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Chrome web tarayıcı ile çok sekme açıyorsanız ve bu sekmeler ile baş edemiyorsanız OneTab eklentisini kullanabilirsiniz. OneTab Chrome eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi tek bir sekme ile bir araya getirebilirsiniz.

Chrome OneTab eklentisi tarayıcınız üzerinden açtığınız tüm sekmeleri tek bir liste altında toplayarak sekmelerinizi daha kolay kullanmanızı sağlar. İstediğiniz sekmeleri OneTab listesine gönderebilirsiniz. OneTab listesine gönderilen açık sekmeleriniz kesinlikle kapanmaz. Tekrar açmak istediğinizde açık sekmeniz en son kaldığınız yerde tekrar açılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Instagram Windows 10 PC Ücretsiz İndir

%95 Tasarruf Sağlayın

Bu eklenti ile bellek kullanımınızda %95 oranında düşecektir. Çok büyük oranda bellek tasarrufu sağlayan bu eklenti sayesinde hem sekme karmaşasından kurtulabilir hemde hızlı bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Chrome OneTab İndir

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Most Popular Topics

Editor Picks