MENU

Cehennem Melekleri 2 Film Fragmanı Video

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Cehennem Melekleri 2 Film Fragmanı Video
Cehennem Melekleri 2 Film Fragmanı Video

2. filmde yönetmenliğe Sylvester Stallone yerine Simon West geçer.Cehennem melekleri 2 filminin senaryosuna yeni ünlü oyuncular katılır.

Cehennem melekleri 2 Filmi Özeti

Bay Church basit bir iş aldıktan sonra yapacağı işi kolay zanneder ama cehennem meleklerinin plânları yanlış gider ve içlerinden biri diğer bir rakip paralı asker olan Jean Vilain (Jean-Claude Van Damme)tarafından öldürülür.Olay kişisel bir meseleye döner.Cehennem melekleri ve yeni üyeleri Bill ‘The Kid’ Timmons (Liam Hemsworth) ve Maggie (Nan Yu) ile birlikte ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren van damme’dan intikam almak için düşman bölgesine diğer paralı askerlerin olduğu yere doğru giderler.

Cehennem melekleri 2 Sylvester Stallone Video

Cehennem melekleri 2 Sylvester Stallone ve Jason Statham

Cehennem melekleri 2 Gösterim Vizyon Tarihi

Cehennem melekleri 2 ‘nin vizyon tarihi 17 Ağustos 2012 ABD’de vizyona girecek.

Yönetmen: Simon West

Oyuncular : Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Dolph Lundgren, Liam Hemsworth, Terry Crews, Chuck Norris, Charisma Carpenter, Randy Couture, Nikolette Noel, Novak Djokovic, Nan Yu

Cehennem Melekleri 2 İMDb

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.