MENU

Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı
Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

Dağ filmi ile adından söz ettiren filmin 2. çıkıyor. 4 Kasımda sinemalarda olacak olan Dağ 2 filminin fragmanı yayınlandı.

Bir önceki filmden de gördüğümüz Oğuz ve Bekir 6 sene boyunca bordo bereli eğitimi alır. Aldığı eğitimler sonucunda bordo bereli olan bu iki kafadar 7 kişilik bordo bereli timinde görev alırlar. Çıktıkları ilk görev olan Fırtına getiren operasyonunda yaşadıkları her şey Dağ 2 filminde göreceğiz.

Dağ 2 filminde 7 kişilik bir bordo bereli timinin sınır ötesi gizli operaslyonla gönderildiği bölgede görevleri Daeş tarafından infaz edilecek gazeteci Ceyda balaban’ı kurtarmak ve Türkiye’ye getirmek. Neyse sözü fazla uzatmadan Dağ 2 filminin fragmanını izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Haftanın En Çok İzlenen Filmleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.