MENU

Beklenen Film Hızlı ve Öfkeli 7 Fragmanı Çıktı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Beklenen Film Hızlı ve Öfkeli 7 Fragmanı Çıktı

Merakla beklenen film Hızlı ve Öfkeli’nin sonunda fragmanı çıktı. Tek kelimeyle harika bir filme benziyor zaten fragman çıkmadan önce film oyuncularının facebook hesaplarında yaptığı paylaşımlardan dolayı bazı sahneleri tanıyabildim :)

Fast and Furious 7 filminde Paul Walker’ın oynayıp oynamayacağı konusunu daha önceden Hızlı ve Öfkeli tüm serilerinde yazmıştık. Oradan bir alıntı ile devam edeceğim.

Walker’ın Karakterinin Tekrar Canlandırılması

6 Ocak 2014’te, yeni sahnelerin çekileceği bildirildi. Ancak, yazar Chris Morgan bu karakterin devam ettirilmesi için sunulan her fikirleri reddetmiştir. 21 Mart 2014’te, The Daily News, Stüdyo’nun CGI teknolojisi ile Paul’in yüzü ve sesini kullanarak onun vücuduna benzettiği dört farklı aktör kiraladığını açıkladı. 15 Nisan 2014’te, Walker’in yerine kardeşleri Caleb ve Cody’nin oynayacağı duyuruldu.

Hızlı ve Öfkeli 7 Müziği

Hızlı ve Öfkelideki tüm müzikler bizim için vazgeçilmez hale geldiği için şimdiki müziğimizide vermek istiyorum :)

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.