MENU

Gece Vurgunu Filmi Yakında Vizyona Girecek

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » Gece Vurgunu Filmi Yakında Vizyona Girecek

İşini seven  Lou Bloom  haber peşinde koşmaktadır. Karanlık sokaklar onun için haberin kaynağıdır. Kazanmak hırs için herşeyi yapmaktadır kariyerini üst noktalara taşımak ister. Bu arada yeni iş yeni fırsatlar  Lou Bloom’u çıkmaza sürüklemektedir. İşleri istediği gibi gitmemeye başlamıştır. Gece Vurgunu Nightcrawler  bize bir muhabirin kariyer ve hırsını fazlasıyla anlatacaktır. Çalışma isteği, kazanma isteği, gözünü kör etmeye başlamışdır.

Nightcrawler Vizyon Tarihi

Amerika yapımı olan film dram, gerilim, suç içeriklidir. Senaryo ve Yönetmenlikte Dan Gilroy‘un imzasını görüyoruz. Oyuncu kadrosunda öncelikle Oscar ödüllü  Jake Gyllenhaal, Rene Russo , Bill Paxton , Riz Ahmed , Kathleen York gibi isimleri izleyeceğiz. Nightcrawler film ‘i 28 kasım 2014′de sinema severlerin karşısına çıkacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRPatrondan Kurtulma Sanatı 2 Fragman İzle

Piyangoyu kazanmak istiyorsan bilet alacak parayıda bulacaksın…

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.