MENU

Hobbit Beş Ordunun Savaşı Yakında Sinemalarda

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » Hobbit Beş Ordunun Savaşı Yakında Sinemalarda

Cücelerin, Elflerin ve İnsanların Goblinler ve Warglarla savaşı. Hobbit Beş Ordunun Savaşı bize yine ihtişamı ile geliyor. Seri filmi olan ve dünya çapında büyük başarı elde etmiş Yüzüklerin Efendisi hobbit beş ordunun savaşı ile artık son buluyor.

Senorya yazarları filmi tam anlamı ile anlatmak için Hobbit 3 olarak sonlandırmak istiyorlar. Seri yapım olarak seyirciyi memnun etmiş durumda ve iyi bir sinema şöleni olacağını biliyoruz. Dünya yüzüğün lanetinden kurtuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Exodus Tanrılar ve Krallar Fragmanı İzle

Hobbit Beş Ordunun Savaşı Vizyon tarihi

Senaryosunu Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson’ın uyarladığı Yönetmen koltuğunda Peter Jackson‘ı gördüğümüz 19 Aralık 2014‘te vizyona girecek olan hobbit beş ordunun savaşı filmini sabırsızlıkla bekleniyor.

Hobbit Beş Ordunun Savaşı Posterleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Game of Thrones Özel Efektlerle İzleyin

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.