MENU

İnterstellar Filmi Yakında Vizyona Girecek

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » İnterstellar Filmi Yakında Vizyona Girecek

Yönetmenliğe Christopher Nolan‘tın oturtuğu interstellar bilim kurgu kategorisinde bir film olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmin ana konusu insanların kara deliklere ilgi duyması ve bu şekilde yolculuk planlarının yapılması gibi uzay macera tarzı bir film olacak.

Yönetmen koltuğunda güçlü isimleri görünce bu filmin beklentileri karşılayacağını biliyoruz. İnsan oğlunun uzaya olan aşkı ortada interstellar filminin konu olarak bizi taşıdığı noktada ortaya çıkıyor.Oyuncu kadrosuna bakınca  Matthew McConaughey, Anne Hathaway ve  Jessica Chastain gibi isimleri görebiliyoruz seneryonun geliştiği ve seyirciye keyifli bazende ürkütücü sahneler sunuluyor buda gerçekcilik olgusunu izleyiciye yansıtıyor.Intersteller (yıldızlararası) Christopher Nolan’tın kardeşiyle beraber yazdığı bu seneryo bu ikilinin bu işi cıddı bir şekide yaptıklarını gösteriyor.Geçmişte yazılan senoryalar göz önüne alınınca ıntersteller büyük bir başarıya ulaşacağı kesin.

İnterstellar Vizyon Tarihi

Bilim kurgu tadındaki installer 7 Kasım 2014‘te türkiyede tüm sinema salonlarında vizyona girecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Taken 3 Fragmanı Yayınlandı

İnterstellar Posterleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.