MENU

Kıyamet Gecesi Rec 4 Apocalypse Fragman İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Kıyamet Gecesi Rec 4 Apocalypse Fragman İzle

Rec 4 Apocalypse seri olarak izleyici kitlesini arttıran bir film ve sahne, senaryo yapısı olarak izleyiciye korkuyu benimsetiyor. Sinema severlerin karşısına 26 Aralık 2014 tarihinde çıkışı söyleniyor ama filmin bir kaç kere vizyon tarihi ertelendi onuda söylemiş olalım. İspanyada çekilen filmin yönetmen koltuğunda Jaume Balagueró‘yu görüyoruz. Senaryoda’da katkısı olan Jaume Balagueró ve Manu Díez oyuncu kadrosunda ise Manuela Velasco , María Alfonsa Rosso , Mariano Venancio , Héctor Colomé , Emilio Buale gibi oyuncular sinema severlerin karşısına Rec 4 Apocalypse ile çıkıyor.

Televizyon muhabiri Angela’nın hikayesini Rec 4‘de  korku ve dram konusuyla karşımıza çıktığını görüyoruz. Seri olarak Rec 4 bekleneni sunabilecek mi sinema severler tarafından merakla bekleniyor.

Manuela Velasco Çekimlerin Yapıldığı Gemiyi Gösteriyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ümmü Sibyan Zifir Bilinen Korku Filmi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.