MENU

Lamborghini Resimleri ve Videosu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Lamborghini Resimleri ve Videosu
Lamborghini Resimleri ve Videosu

Lamborghini bir İtalyan otomobil markasıdır. Feruccio Lamborghini 1916-1993 tarafından kurulmuştur. Bologna ile Modena arasındaki küçük bir köy olan Santa Agata‘da firmanın merkezi ve fabrikası bulunmaktadır. Lamborghini yıllara meydan okuyarak geliştirilmiş özel tasarımıyla araba markası olarak dünya piyasasında kendine özel bir kategori açtı.

Sektöründe ismi ön sıralarda görünüyor. Motor gücü, iç tasarım, dış tasarım ve geliştirilmeye açık olan bir görünüşe sahip. Geçmiş’den günümüze büyük değişim gösteren lamborghini geleceğe emin adımlarla yürüyor.

Lamborghini Modelleri

350 GTV, 350 GT, 400 GT 2+2, Miura, Espada, Islero, Jarama, Urraco, Countach, Silhouette, Jalpa, LM002, Diablo, Murciélago, Gallardo, Gallardo Spyder, Murciélago Roadster, Gallardo SE, Murciélago LP640, Gallardo Superleggera, Reventon, Gallardo LP560-4, Murciélago LP670-4 SuperVeloce, Aventador LP700-4, Sesto Elemento,

Lamborghini Tanıtım Vıdeosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Lamborghini Ferruccio HD Resimleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Lamborghini Asterion Elektrikli Hibrit Otomobil HD Resimleri

 

 

 

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.