Voscreen: İngilizce Öğrenmenin En Eğlenceli Yolu

0

İngilizce öğrenmekte sıkıntı yaşıyor ve sıkılıyorsanız tamda burada sizlere göre Android ve İOS için geliştirilen Türk yapımıcı videolu ingilizce eğitim uygulamasını kullanabilirsiniz.

Evet yanlış duymadınız daha önce Voscreen.com üzerinden videolu ingilizce eğitimi veren türk yapımcılar artık mobil platformda Android ve İOS’da da artık kullanılmaya başlandı. Voscreen genel olarak herhangi bir filmden, çizgi filmden veya herhangi bir videodan alıntılar yaparak ilk önce ingilizce konuşuyor daha sonra video durduğunda karşınızda videoda ne konuşulduğu hakkında türkçe olarak bir altyazı çıkartıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çocuklara İngilizce Öğretmenin Kolay Yolu

Videoda konuşulan sesi dikkatli şekilde dinleyerek sonunda videoda ne konuşuldu sorusuna cevabınızı verebilirsiniz. Aslında çok basit ve kullanışlı bir uygulama ancak ingilizceniz ne kadar iyiyse o kadar başarı elde edebilirsiniz. Ama şunu söyleyeyeim bilemezseniz bile ingilizce dinleyip cevap vermek eğlenceli oluyor. İngilizce öğrenmenin en kolay yolunu bulan türk arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Filmlerden, çizgi filmlerden aldığı alıntılar ile tekrar o güzel sahneleri izlemek ve ingilizcemizi geliştirmek çok eğlenceli oluyor.

Sizde Android ve İOS cihazlarınız üzerinden Voscreen uygulamasını indirmek ve hemen ingilizce öğrenmke istiyorsanız hemen alttaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz. Android için henüz GooglePlay mağazasında yayınlanmadı ancak APK dosyasını inidirip telefonunuza kurarak hemen uygulamayı edinebilirsiniz. Yada Samsung Galaxy Apps ve Amazon uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Voscreen iPhone ve iPad indir

Voscreen Android APK indir