MENU

En iyi 15 Aşk Duvar Kağıdı Resimleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » En iyi 15 Aşk Duvar Kağıdı Resimleri
En iyi 15 Aşk Duvar Kağıdı Resimleri

Aşk her zaman güzeldir. Aşk hayata mutululuk katıyor. Aşk her iki tarafında birbirini tüm olumsuzluklara rağmen sevmesidir.

Kalbinizde sevgiyi hissediyorsanız aşık olmuşsunuz demektir. Aşk öyle güzel bir şeyki o aklınızda olduğu sürece etrafınızdakiler yada bütün dünya umrunuzda olmaz. Ama aşkın tek bir kötü yanı bulunuyor sevdiğinizin sizi üzecek bir şey yaptığında fark edersiniz. Sevdiğiniz sizi üzecek en ufak bir şey yapsa veya söylese bu sizin kalbinizi çok acıtır. İçinize atarsınız kalbiniz acır ancak ona aşıktırsınız. Kırıldığınızı ve üzgün olduğunuz belli olmasın diye aşkınız üzülmesin diye susarsınız belli etmezsiniz. Çünkü onun sizi üzmesine ve kırmasına dahi aşıktırsınız. Aşk böyle bir şey işte. Aşk heyecandır.

Sizler için en iyi 15 aşk duvar kağıdını bir araya getirdik. Aşk resimleri yeni 2016 yılına özel olarak seçilmiş duvar kağıtlarıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Güzel İnsan Manzaraları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 28+ Ücretsiz Poligon Arkaplan Resimleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.