MENU

Bilgisayar için Android Duvar Kağıtları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Bilgisayar için Android Duvar Kağıtları
Bilgisayar için Android Duvar Kağıtları

Tüm dünyanın en özgür mobil işletim sistemi Android için bilgisayarnızda kullanabieceğiniz duvar kağıtlarını bir araya getirdik. Bilgisayar için Android Duvar Kağıtları İndir.

Açık kaynak kodlu Android işletim sistemimizin simgesi Android yeşil rengi ile karşımıza çıkıyor. Farklı renkleri mevcut olsa dahi ana rengi yeşil olarak belirlenmiştir. Tamı tamına 61 adet android duvar kağıtlarının bulunduğu kategorimiz Rooteto HD Resim kategorisidir. Devamlı olarak güncelleyerek koyduğuumuz Android duvar kağıtları HD çözünürlüktedir. Beğendiğiniz veya arşivinize ekleyeceğinz duvar kağıtlarınızı hemen indirebilirsiniz.

Sizler için paylaştığım bu resimlerin tamamı ücretsiz olduğu gibi tamamıda yüksek çözünürlüktedir.

Bilgisayar için Android Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 2016 En Komik Hayvan Fotoğrafları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android için En iyi 10 Duvar Kağıdı Uygulaması

Bilgisayar için Android Duvar Kağıtları şimdilik bu kadar devamı yeni gelenler ile güncellenerek eklenecektir. Tüm android duvar kğaıtlarını hemen arşivinize ekleyin.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.