MENU

Köpeklerin ve Kuşların Photoshoplu Komik Resimleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Köpeklerin ve Kuşların Photoshoplu Komik Resimleri
Köpeklerin ve Kuşların Photoshoplu Komik Resimleri

Photoshop’un en eğlenceli yanlarından biriside komik foroğrafların ortaya çıkmasıdır. Köpeklerin kuş hali güzel bir çalışma ve komik durmuş. İnsanların sevdiği hayvanlar olan kuşlar ve köpeklerin resimleri birleşince ortaya komik görüntüler çıkıyor.. Komik bir paylaşım Photoshop’un her alanda kullanılması köpekler pek mutlu görünmüyorlar ama:)

Photoshop Nedir ?

Photoshop grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı şekillendirebileceğiniz bir resim editörüdür. Dijital ortamdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programıdır. Elinizdeki fotografik metayla ilgili satürasyon, kontrast, ışık gibi görüntüdeki renklerin tüm özellikleri ile ilgilenebilmenizi sağlamaktadır. Bu üstün özellikleri sayesinde bu alanda bir standart olmuştur. Basım yayın organları başta olmak üzere renk ve resimlerle uğraşan her alandaki kuruluş için Photoshop alanında tek ve değişilmez programlardan birisidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Photoshop Güldüren Komik Resimler

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.