WD Xbox One ve PC Uyumlu Taşınabilir Diski My Passport X'i Duyurdu

0

Western digital Xbox One ve PC uyumlu taşınabilir harici diski My passport X’i duyurdu. Xbox one ve PC için uyumlu olan My passport X ile artık oyunlarınızı ve özel dosyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

My passport X özellikle Xbox One oyuncuları için en iyi taşınabilir hard disklerdendir. Xbox One’ın sabit diskinin değiştirilmesinin zor olduğu için uyumlu harici disklere destek vererek oyunları kaydetme yapabiliyor. Yani 500 GB’lık Xbox one diski yetmiyorsa 2 TB‘lık My passport X sizi işinizi hem görecektir hemde harici diskinizi kolayca taşıyarak istediğiniz yerde farklı Xbox one konsollarında oynayabilirsiniz. Playstation 4‘de sabit disk kolayca değiştirildiği için Sony için gerek kalmıyor. Ancak Sony’de bazı içerikler için destek veriyor. Oyun kaydetme haricinde. My Passport X’in fiyatı ise 500 TL civarında olacak.

İLGNİZİ ÇEKEBİLİR : Samsung Galaxy S6 Edge Tüm Özellikleri

Not : Xbox one My passport X veya başka bir uyumlu diski kendine özel formatladığı için bilgisayarınıza taktığınızda PC’nizde kendine özel format atacağı için diskinizdeki oyunlar silinebilir.