MENU

WordPress Google +1 buton eklentisi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wordpress » WordPress Google +1 buton eklentisi
WordPress Google +1 buton eklentisi

Google’nin +1 düğmesi ile ilgili bilgilendirme konumu mutlaka görmüşsünüzdür eğer görmediyseniz buradan Google +1 konusuna bakabilirsiniz.

Bu eklenti web sitenize +1 düğmesini koyuyor ve sitenize gelen ziyaretci hızlı ve güzel bir şekilde +1 düğmesi ile Google profiline sitenizi ekliyor. Şu anda sistem sadece google.com aramalarında geçerli olsada ilerleyen zamanlarda google.com.tr’de olucak. Buda şöyle birşey nasıl web sitenize facebook sosyal eklentisini ekliyorsunuz oradan ziyaretci çekiyorsunuz aynı şey hem bu google daha çok ziyaretci demektir. :)

Google +1 Button

google-plus-one-google1 screenshot 2

google-plus-one-google1 screenshot 1

Eklentinin ayar paneli çok kolay sitenizde nasıl görünmesini istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Mesela nereye koymasını istiyorsanız orayı seçiyorsunuz sayfalara veya yazılara. Yazılardan öncemi sonramı bunu seçebiliyorsunuz ve otomatik siteye ekliyor herhangi bir kodla uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Eklenti kurulum

  1. “/wp-content/plugins/” klasörüne dosyayı yükleyin.
  2. WordPress panelinizden eklentiler kısmına tıklayarak eklentiyi aktifleştirin.
  3. “Google +1” sekmesi panelinizde çıkıcak oraya tıklayarak ayarlarınızı yapın.

Eklenti sayfası : Google +1 button

rooteto

Herkeze bu eklentiyi tavsiye ediyorum. Google’nin yeni projesi başındayken katılın ilerleyen zamanlarda insanlar buna yoğunlaştığında geç kalmış olmayın :)

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.