MENU

WordPress mega menü eklentisi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wordpress » WordPress mega menü eklentisi
WordPress mega menü eklentisi

WordPress menü eklentisi hiç bu kadar detaylı olmamıştı. Biliyorsunuz bu menü sistemi yaygın bir şekilde büyük web sitelerinde kullanılıyor. Gittikçede bu sistem artıyor.

UberMenu WordPress Plugin

Bir kaç gün önce başka bir şey üzerinde çalışırken şans eseri bu eklentiyi gördüm ve çok hoşuma gitti aslında bende böyle bir menü sistemi düşünüyordum ki denk geldi ilerleyen zamanlarda sitemde kullanabilirim sinyalinide veriyim :)

Eklentinin başka bir özelliğide ücretli olması hahaha :) Kötü görmeyin sadece 14$ bence iyi bir fiyat. Eklentini codecanyon‘dan satın alabilirsiniz.

UberMenu

Eklentiyi indir: WordPress UberMenu Plugins

Eklenti sahibi: UberMenu

Eklenti kolayca menü oluşturmanızı sağlıyor. İstediğiniz kategoriye istediğiniz rengi verip şeklini dizaynını kolayca değiştirmenize imkan tanıyor. Ayarları biraz fazla olabilir ama fazlaca tatmin edici :)

Eklenti kurulumu veya kullanımında zorluk yaşarım diye düşünen arkadaşlarım kesinlikle olmasın eklenti sahibi bunun bir videosunu çekip sorunları tamamen ortadan kaldırıyor… Video sayfanın en alt kısmında.

UberMenu Style Generator

WP Mods Navbar Menu

>WP Mods Navbar

UberMenu kullanım  video

Kaynak: UberMenu WordPress Mega Menu Plugin

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.