MENU

İletişim eklentisi (çok sade)

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wordpress » İletişim eklentisi (çok sade)
İletişim eklentisi (çok sade)

Çok ama çok basit bir eklentiyi tanıtacağım. WordPress iletişim eklentisi. Eklentiyi kurduktan sonra istediğiniz sayfaya veya konuya verdiğim kodu eklediğiniz zaman iletişim formu direkt çıkıyor. Gayet sade ve güzel.

WP Contact Form

Eklentiyi indir: WP Contact Form

Eklenti kurulum

Wordpress iletişim eklentisi by you.

wp-contact-form screenshot 1

wp-contact-form screenshot 2

WP Contact Form kodu

Eklentiyi aktifleştirdikten sonra altta vericeğim kodu sayfaya veya konu içeriğine eklediğiniz takdirde iletişim sayfası çıkıcaktır. Sade ve anlaşılır birşey istiyorsanız bence bu çok iyi.

<!–contact form–>

rooteto

İletişim eklentileri ile çok problem yaşıyorum. Basit birşey istiyorsanız kullanın ancak ben çok fazla tavsiye etmem. Çünkü herhangi bir güvenlik kodu vs. yok yani spam yolu açmış gibisiniz :) Ama kullanın spam olayına rastlarsanız değiştirirsiniz. Yeni daha değişik iletişim eklentileri tanıtacağım…

Eklenti sahibi: WP Contact Form

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.