İletişim eklentisi (çok sade) 0

Çok ama çok basit bir eklentiyi tanıtacağım. WordPress iletişim eklentisi. Eklentiyi kurduktan sonra istediğiniz sayfaya veya konuya verdiğim kodu eklediğiniz zaman iletişim formu direkt çıkıyor. Gayet sade ve güzel.

WP Contact Form

Eklentiyi indir: WP Contact Form

Eklenti kurulum

Wordpress iletişim eklentisi by you.

wp-contact-form screenshot 1

wp-contact-form screenshot 2

WP Contact Form kodu

Eklentiyi aktifleştirdikten sonra altta vericeğim kodu sayfaya veya konu içeriğine eklediğiniz takdirde iletişim sayfası çıkıcaktır. Sade ve anlaşılır birşey istiyorsanız bence bu çok iyi.

<!–contact form–>

rooteto

İletişim eklentileri ile çok problem yaşıyorum. Basit birşey istiyorsanız kullanın ancak ben çok fazla tavsiye etmem. Çünkü herhangi bir güvenlik kodu vs. yok yani spam yolu açmış gibisiniz 🙂 Ama kullanın spam olayına rastlarsanız değiştirirsiniz. Yeni daha değişik iletişim eklentileri tanıtacağım…

Eklenti sahibi: WP Contact Form

Yandex Browser Fenerbahçe Temalı İnternet Tarayıcısı 0

Yandex sponsorluğunda Fenerbahçe temalı yeni internet tarayıcısı Yandex Browser indirilmeye sunuldu.

Yandex Browser FB temalı internet tarayıcısı Fenerbahçeye gönül vermiş taraftarların internet tarayıcısıdır. Türkiyede ilk kez bir Futbol klubü için Yandex tarafından yapılan internet tarayıcısı oldu. Yandex Browser ile aşığı olduğunuz Fenerbahçe klubünün teması ile artık internette rahatça gezebilirsiniz.

Yandex Browser ile düşük hızlardaki turbo modu ve yüksek bağlantı hızlarında gösterdiği performans ile diğer internet tarayıcılarına taş çıkartıyor. Yandex ve Fenerbahçe işbirliği ile ortaya çıkan browser arayüzünde Fenerbahçe ile ilgili tüm haberlere ulaşabileceksiniz. Diğer web tarayıcılardan bir farkı olmayan Yandex browser ile kullanabileceğiniz diğer özellikler ise şöyle:

 • Fenerbahçe teması
 • Özelleştirilebilir arayüzü
 • Eklenti desteği
 • Turbo modu
 • Farklı arama motoru seçenekleri
 • Tüm ayarları senkronize etme
 • Favori link ekleme
 • Çok az ram kullanımı
 • İngilizce ve türkçe dil desteği

Chromium tabanlı olarak karşımıza çıkan Fenerbahçe Temalı Yandex Browser hızı, kullanım kolaylığı ve Fenerbahçe haberleri ile çok rahat edeceksiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz internet tarayıcısını hemen alttaki bağlantıdan indirin.

Yandex Browser Fenerbahçe Temalı İnternet Tarayıcısı

Tooltapp Uygulaması ile Android Dünyasındaki Herşeyi Öğrenin 2

Tooltapp Android uygulaması akıllı telefon ve tabletlerde güncel haberleri, yeni çıkan oyunları ve uygulamaları, teknoloji haberlerini ve akıllı cihaz incelemelerini anında haber veren modern bir uygulamadır.

Tooltapp android uygulamasını indirerek akıllı telefon ve tabletinizi bir oyun ve uygulama indirme merkezi yapar. Tooltapp uygulaması aynı zamanda internetteki en iyi içerikleri akıllı telefonunuz dan okumanıza olanak sağlar. Örnek olarak : akıllı telefon incelemeleri, en iyi oyunlar ve uygulamalar ve nasıl yapılır gibi kaliteli içerikleri size sunar. Tooltapp android uygulaması akıllı telefon ve tabletiniz için duvar kağıtları, temalar ve güncellemeleri sunarak en güncel versiyonları kullanmanızı sağlar.

Tooltapp Android için herşeyiniz olacak uygulama ile telefonunuzun tüm özelliklerini karşınıza çıkartarak telefonunuz hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Aslında Tooltapp android uygulaması bir RSS aracı gibi çalışır ancak Tooltapp android uygulamasının farkı kaliteli içerikleri ve akıllı telefonunuzu değiştirecek içerikleri karşınıza çıkartarak telefonunuzu maximum şekilde kullanmanızı sağlar. Akıllı telefonunuz hakkında bilmediklerinizi karşınıza çıkartarak daha verimli kullanmanızı sağlar.

Tooltapp android uygulamasının diğer özellikleri ise : Yeni içerikleri anında bildirimler ile haberdar eder. İnternetteki en iyi içerikleri çıkartan Tooltapp uygulaması ile içeriği hem beğenme ve hem de arkadaşlarınızla Facebook, Twitter üzerinden paylaşmanızı sağlar. Tooltapp genelde yönlendirme yapan içerikleri güvenilir kaynaklardan seçer. Böylelikle saçma sapan sitelere sizi yönlendirmez.

Tooltapp Neler Sunar Sunar?

 • Android popüler uygulamalar ve oyunlar
 • Android için duvar kağıtları
 • İlginize göre içerikler
 • İçerikleri sosyal medyada paylaşma
 • Nasıl yapılır? içerikleri
 • Uygulama ve sistem güncellemeleri
 • Android widget ve araçlar

Tooltapp Sosyal Medya Hesapları

Tooltapp sosyal medya hesapları üzerinden uygulama hakkında güncellemeler ve geri bildirim yapabilirsiniz.

Tooltapp Facebook

Tooltapp Twitter

Tooltapp Uygulaması İndir

Tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu çalışan Tooltapp uygulaması hakkında daha detaylı özelliklerine ve Tooltapp uygulamasını indirmek için alttaki mavi butonu kullanabilirsiniz. Yada Google Play mağazasında da indirebilirsiniz.

Tooltapp Android Için Mobil Rehber Uygulaması

Most Popular Topics

Editor Picks