Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Göründü

0

Çinli teknoloji devi Xiaomi akıllı bilekliği Mi Band dünya üzerinde yoğun ilgisi ile dikkat çekerken Xiaomi akıllı bilekliğin yenisi Mi Band 2 akıllı bilekliği göründü.

Xiaomi Mi Band satış rekorları kırarken fiyatı ve kullandığı özellikleriyle rakiplerini alt üst etti. Mi Band akıllı bileklik günlük spor aktivitelerinizi hesaplayan çok kullanışlı bir akıllı saattir. Günlük olarak ne kadar yürüdüğünüzü, koğtuğunuzu ve ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayan akıllı saat aynı zamanda Bluetooth özelliği ile çıkan sonuçları akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz. Şu ana kadar yaklaşık 6 milyon satan Xiaomi Mi Band akıllı bilekliğin yenisi Band 2‘de akıllı bilekliği bir adım ileri taşıyor. Resmi olmasada Band 2’de NFC özelliği ve dokunmatik ekran ile gelmesi yüksek ihtimaldir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Samsung’un Yeni Galaxy J7 ve J5 Akıllı Telefonları Ön Flaşlı Geliyor

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Göründü - rooteto.com

Giyilebilir teknoloji olan akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 2 için henüz Xiaomi’den bir açıklama gelmedi ancak. Piyasadaki rakiplerine fiyat ve satış konusunda fark atması Xiaomi’nin akıllı bilekliği Band 2’yi yakında duyurabilir.