En Şirin Yavru Hayvan Resimleri 1

En şirin yavru hayvanların sevimliliğine bakın ne kadar güzel bütün güzelliklerini ortaya koyuyorlar.

Timsahlar genellikle sıcak bölgelerde bataklıklar ve su kenarlarında yaşayan vücudu kemiksi pullarla örtülü sürüngenlerin en güçlüsü olarak gösterilir.

Yeni doğmuş yavru antilop henüz gözleri yeni açılmış “nereye geldim ben? dercesine bakar etrafına doğar doğmaz yürmeye ardından koşmaya başlar.Her zaman hızlı olması gerekir.

Yavru kediler 2 aylık’ken annelerinden ayrılıp kendi başlarına kalırlar.

Eğer yavru bir kirpi beslemek istiyorsanız büyük şehirlerde evcil hayvan dükkanlarında bulabilirsiniz.Çoğunlukla böcek, sümüklüböcek, kurbağa, solucan, nadiren küçük fare ve yılan yavrularını yer.dikkat edilmesi gereken bir hayvan.

Doğan yavru zurafa 2 metre boyunda, 70 kg ağırlığındadır. Hemen ayağa kalkarak annesini takip etmeye başlar. 9 ay kadar emzirilir. Zürafa uysal bir hayvandır. Çok hızlı koşar.

Su aygırları kuraklık zamanının başlangıcında çiftleşir ve sekiz aylık bir gebeliğin ardından yağmur zamanı tek bir yavru doğururlar.

Maymunlar çevik ve hızlı canlılardır. Çoğunluğu ağaçlarda yaşar. Hepsinin elleri, ele benzer ayakları, ileri bakan gözleri vardır.

4-7 haftalık hamster evcilleştirmek için idealdir. Yavru hamster sahibine çabuk alışır.Çok şirindirler

Dünyanın en tembel hayvanı olarak gösterilir ve 6 tür kapsayan memeli bir hayvandır.

Ördekler bütün dünyanın sulak bölgelerinde yaşayan ve perde ayaklı su kuşlarına verilen addır.

Filler karada yaşayan hayvanların en irisidir.

Baykuşların başları büyük ve tüylüdür. Kuyrukları kısa ve kanatları enli ve uzundur. Bir kısmının kanat açıklığı bir adam boyuna kadar ulaşır. Serçe kadar küçük olanları da vardır.

Yunusların hayvanlar âleminin en zeki canlılarından olduğu kabul edilir.

Üç soyu tükenmiş olmak üzere toplam 8 kaplan alttürü bulunmaktadır.Yakın gelecekte bir alttürün daha soyunun tükenmesi neredeyse kesindir.

Pandaların çoğu yalnız yaşamayı tercih eder. Pek de biraraya gelecek zaman bulamazlar ve bu hayvanlar yavaş haraket eden hayvanlardır.

Ahtapotlar yavrularını çok gizli yerlere saklarlar düşmanlara karşı her zaman yavrularını korur.Aç kaldığında yavrularını bırakmamak için 8 bacağından 1 tanesini yer ve yavrularına baktıktan sonra ölürler.

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks