Facebook Zaman Tünelini iptal etme yolları 0

Facebook zaman tüneli artık öyle bir duruma geldiki Developer‘lere açık olduğu zaman herkez böyle açılsın hemen beçelim istiyordu ancak durum beklendiği gibi olmadı zaman tüneli herkeze aktif oldu. Olanlar bundan sonra oldu herkez bir feryad etmeye başladı çok kötü bu gibisinden tabi alıştıkları eski halinden yeniye geçmek zor olsa gerek. Her neyse durum bu şekilde daha yayına alınmadan yığılanlar şimdilerde zaman tüneline karşılar. Gelelim zaman tünelini kapatmanın yollarına.

Aslında bu durum Facebook tarafından tamamen kapatıldı ancak tarayıcılara eklenti kurarak eski facebook’unuza kavuşabilirsiniz.

https://3.bp.blogspot.com/-zS-66zlYGDE/T7_OXWBz6-I/AAAAAAAAHsg/0xsJGVRdd8A/s1600/facebook-zaman-tuneli-kurtulmak.jpg

Gelelim tarayıcılara: Chrome, Firefox, İnternet Explorer ve Safari bu 4 tarayıcı en populer olanları olduğundna bunlar için eklentiler yazılmış. Şimdi sırayla anlatıma geçiyorum.

Şimdi Facebook Zaman tünelinden kurtulmadan sizlere bir kaç söyleyeceğim gelin kurtulmayın ben sizlere süper Facebook kapak fotoğrafları vereyim seçin beğenin yok kapatıcam diyorsanız illa alt kısımda devam edin. 🙂

Chrome: Facebook  Zaman Tünelini Kapatmak

Sırasıyla resimli anlatım yapıcam arkadaşlar hiçde zor bir durum değil kolaylıkla yapabilirsiniz.

Üstteki linke tıkladıktan sonra alttaki gibi bir alan çıkıcak sizde Türkçe ise Kaydet tuşuna basın ve devam edin.

https://2.bp.blogspot.com/-QaHOwcybp_k/T7_OxOr-LVI/AAAAAAAAHso/VvvjV-qd9B8/s1600/facebook-zaman-tuneli-kaydet.png

Alttaki gibi bir alan çıkıcak ve oradada Türkçe ise Kur yazıcaktır. Kur’a (install) tıklayınca kurulum başlayacaktır.

https://1.bp.blogspot.com/-FgU7xFYniCQ/T7_PLkFGhtI/AAAAAAAAHsw/-DIXGvpnr8o/s1600/facebook-zaman-tuneli-eklenti.jpg

Olay bitmiştir hadi gözünüz aydın kurtuldunuz. 🙂

https://1.bp.blogspot.com/-9QJXdp332og/T7_PfG1O6QI/AAAAAAAAHs4/tK8U07XxYBE/s1600/facebook-zaman-tuneli-iptali.jpg

Firefox: Facebook  Zaman Tünelini Kapatmak

Firefox kullanıcıları içinde eklenti kurmak çok basit daha önceden kurmadıysanız bir ilk olucak sanırım panik yapmanıza gerek yok o otomatik kurucaktır. 🙂

Eklenti linkine tıklayın alttaki gibi Firefox’unuzda bir alan çıkıcak İzin ver yazısına tıkladıktan sonra otomatik indirme yapıcak. Alttaki gibi bir alan çıkıcak.

https://4.bp.blogspot.com/-WIuqMlCfNmc/T7_QOC0aJnI/AAAAAAAAHtA/oHFhf1bKgeQ/s1600/facebook-zaman-tuneli-firefox.JPG

Alttaki alan çıktı şimdi burada Şimdi kur seçeneğine tıklıyoruz Firefox‘u baştan kapatıp açmaya gerek yok artık zaman tünelinden kurtulmuş oluyorsunuz. Hadi hayırlı olsun. 🙂

https://4.bp.blogspot.com/-u5S3aij1Wl4/T7_Q9UtesDI/AAAAAAAAHtI/rrw6HZ4dlLw/s1600/facebook-firefox-zaman-tuneli.JPG

İnternet Explorer: Facebook  Zaman Tünelini Kapatmak

İnternet Explorer‘da kurmak biraz zahmetli olabilir eğer bilgisayar bilen birisiyseniz zahmetli olmayacaktır. Şimdi gelelim onuda yapmaya 🙂

Yukarıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirin Winrar ile sıkıştırıldığı için bilgisayarınızda Winrar programı yoksa Winrar indir adresinden indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza indirdikten sonra rar’lı dosyayı sağ tıklayıp klasöre çıkartın.

https://1.bp.blogspot.com/-B0I1SRX9lp8/T7_SlXaQPXI/AAAAAAAAHtQ/uawntMwalgc/s1600/facebook-zaman-tuneli-ie.JPG

Klasörden çıkarttıktan sonra “TimeLineRemove-0.8.2.exe” programını çalıştırıyoruz. Kurulum bittikten sonra İnternet Explorer ilede Facebook Zaman tünelinden kurtulup eski haline dönebilirsiniz.

Safari: Facebook  Zaman Tünelini Kapatmak

Safari yani Apple kullanıcısı iseniz sizler içinde bir eklenti var sizlerde isterseniz kurtulabilirsiniz Facebook zaman tünelinden 🙂

Eklentiyi indir: Facebook safari zaman tüneli eklentisi

Safaride kurulumu bilmiyorum açıkcası ama tahmin etmek çokda zor olmasa gerek. Safaride yukarıdaki linke tıklayın yükle menüsü gelicektir yükledikten sonra sizdede Zaman Tüneli iptal olucaktır.

Facebook Kapaklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

25 Siyah Beyaz Facebook Kapak Fotoğrafı 0

siyah beyaz facebook kapak fotograflari

Facebook profilinize en güzel siyah ve beyaz renkte kapak fotoğrafları yükleyin. Facebook zaman tünelinizde bulunan duvarınıza kapak siyah beyaz kapak fotoğraflarını kolayca indirebilirsniz. 800×351 piksel boyutuna uygun kapak fotoğraflarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 En Güzel Facebook Kapak Fotoğrafları

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

grey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Çok İndirilen Facebook Kapak Fotoğrafları

grey

grey

grey

Sosyal Medya Çılgınlığını Eleştiren Fotoğraflar 0

sosyal medya cilginligini elestiren fotograflar

Sürekli akıllı telefonunuza bakıp mesaj yazmak, sayfaları dolaşmak, iletilere bakmaktan ve beğenmekten sıkılıp, bıkmış insanlar olabilirsiniz. Tüm bu ruh halimizi Brecht vandenbroucke adında belçika’lı fotoğrafçı fotoğrafları ile açıklıyor.

Resimlerle bize sosyal medyanın insanları adeta köleleştirdiğini anlatan ünlü fotoğrafçının resimleri her şeyi açıklıyor. Bir ortama girdiğinizde veya sokakta hatta ailenizin içinde bile akıllı telefonlara bakmaktan konuşmaz hale geldik. Bir şeyleri beğenmek uğruna hayatımız kararıyor. Bunun farkında değiliz ama daha kötüye gitmeden artık bilinçli hale gelmeliyiz. Tüm bu kötü gidişi resimleri ile açıklayan ünlü fotoğrafçının resimlerine yakından bakalım.

Fotoğraflara yakından baktığınızda her şeyi göreceksiniz. Belki de sizde sosyal medya kurbanı olabilirsiniz. Ancak sizde bu kötü gidişe dur demek istiyorsanız kendinizi kontrol edin. Neyse sözü fazla uzatmadan şöyle bir fotoğraflara bakalım.

grey

grey

grey

grey

grey

grey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Hızlı Akıllı Telefonları

grey

grey

grey

grey

grey

grey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Pili En uzun Dayanan 5 Akıllı Telefon

grey

grey

grey

Most Popular Topics

Editor Picks