60 Bin TL Fiyatında Render ve Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı

0

Oyun bilgisayarı toplamak isteyenlere ilham kaynağı olacak olan 60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar karşınızda. Artık en üst seviyeninde üstü diyebileceğimiz bir masaüstü bilgisayar ile karşınızdayız.

Amerikanın en iyi masaüstü bilgisayar toplayıcılarından olan Maingear firması 60.000 Bin TL fiyatında yeni bir bilgisayar ile karşımıza çıkıyor. Bilgisayarı toplama ve tasarımınıda en iyi şekilde hazılayan firma özel ve çok pahalı bilgisayar almak isteyenler için ideal bir firmadır. 60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar ile hekesin karşısına çıkan firma bu özel bilgisayrında hangi özellikleri kullanmış yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Oyunları ve Uygulamaları PC’de Çalıştırın

60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar

60.000 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

  • 2 Tane E5-2687W işlemci : 8 çekirdekli bu işlemci 3.8 GHz’da, 20 MB tampon ön bellek ile geliyor. Fiyatı ise 2000 Dolar civarında değişiyor.
  • Asus C602 Anakart : Çift işlemci soketine sahip bu anakart aynı zamanda iş istasyonları için yapılmıştır. Fiyatı 2000 Dolar civarlarında değişmektedir.
  • 4 Adet GeForce GTX Titan Z ekran kartı : Hem oyun hemde iş için kullanacaklar için rüya bir sistem. GTX Titan Z bir adet fiyatı 10.000 dolardır.
  • Ayrıca İşlemci ve Ekran kartları için özel EK sıvı soğutucular kullanılıyor.
  • 10 Terabyte kapasitede Samsung SSD serisi diskler.
  • Corsair AZ1200i güç kaynağı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Render İçin Bilgisayar Önerisi

60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar

Kısaca özetlemek gerekirse 60 Bin TL fiyatında bir bilgisayarı alabilmek her baba harcın işi değil tabiki toplamakta böylesine bir bilgisayar belki hayalinizde dahi yoktur. 60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar aslında hem iş için hemde 4K oyunları rahatça oynayabilmek için toplanmış bir bilgiyardır.

60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar