60 Bin TL Fiyatında Render ve Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı 0

Oyun bilgisayarı toplamak isteyenlere ilham kaynağı olacak olan 60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar karşınızda. Artık en üst seviyeninde üstü diyebileceğimiz bir masaüstü bilgisayar ile karşınızdayız.

Amerikanın en iyi masaüstü bilgisayar toplayıcılarından olan Maingear firması 60.000 Bin TL fiyatında yeni bir bilgisayar ile karşımıza çıkıyor. Bilgisayarı toplama ve tasarımınıda en iyi şekilde hazılayan firma özel ve çok pahalı bilgisayar almak isteyenler için ideal bir firmadır. 60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar ile hekesin karşısına çıkan firma bu özel bilgisayrında hangi özellikleri kullanmış yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Oyunları ve Uygulamaları PC’de Çalıştırın

60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar

60.000 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

 • 2 Tane E5-2687W işlemci : 8 çekirdekli bu işlemci 3.8 GHz’da, 20 MB tampon ön bellek ile geliyor. Fiyatı ise 2000 Dolar civarında değişiyor.
 • Asus C602 Anakart : Çift işlemci soketine sahip bu anakart aynı zamanda iş istasyonları için yapılmıştır. Fiyatı 2000 Dolar civarlarında değişmektedir.
 • 4 Adet GeForce GTX Titan Z ekran kartı : Hem oyun hemde iş için kullanacaklar için rüya bir sistem. GTX Titan Z bir adet fiyatı 10.000 dolardır.
 • Ayrıca İşlemci ve Ekran kartları için özel EK sıvı soğutucular kullanılıyor.
 • 10 Terabyte kapasitede Samsung SSD serisi diskler.
 • Corsair AZ1200i güç kaynağı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Render İçin Bilgisayar Önerisi

60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar

Kısaca özetlemek gerekirse 60 Bin TL fiyatında bir bilgisayarı alabilmek her baba harcın işi değil tabiki toplamakta böylesine bir bilgisayar belki hayalinizde dahi yoktur. 60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar aslında hem iş için hemde 4K oyunları rahatça oynayabilmek için toplanmış bir bilgiyardır.

60 Bin TL Fiyatında Masaüstü Bilgisayar

Intel Kaby Lake İşlemci Özellikleri Karşınızda 0

Masaüstü, Laptop, yüksek performanslı bilgisayarlar için geliştirilen 7. nesil Intel kabe lake işlemcileri tanıtıldı. Özellikle oyun tutkunları için geliştirilen bu işlemcilerin özelliklerine, güç tüketimlerine, çalışma hızlarına ve çekirdek sayılarının özelliklerine bakalım.

Intel 7.nesil Kaby Lake işlemcileri Y,U,H ve S serisi olarak yarılmış. Bu harflerle ayrılan işlemcilerin birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Farklı sistemlere hitap eden bu işlemcilerin özelliklerine yakından bakalım.

 • Y: Serisi işlemciler ultra ince modellerde kullanmak üzere yapılan işlemcilerdir.
 • U: Ultra taşınabilir sistemler için üretilen işlemciler.
 • H: Dizüstü oyuncular ve mobil iş workstation için üretilen işlemcilerdir.
 • S: Bu serideki işlemciler için en üst seviye masaüstü en güçlü işlemcilerdir.
 • T: Düşük güç tüketen masaüstü PC’ler için yapılan işlemci modelleridir.
 • Samsung EVO Plus 256GB MicroSD Hafıza Kartı Fiyatı

7. Nesil Intel Kaby Lake Özellikleri

Aşağıdaki görsellerde Kaby Lake işlemcilerin güç tüketim değerlerini, çekirdek sayılarını, çalışma hızlarını ve hangi grafik birimi bulunduğunu görebilirsiniz.

Kaby Lake “H” Serisi

Masaüstü bilgisayarlar için performans işlemcileri “S” serisi

Güç tüketimi az olan 65 watt “S” serisi masaüstü işlemciler

En düşük güç tüketimi olan masaüstü “T” serisi işlemciler

Düşük güç tüketimi olan laptop, mini pc “U” serisi işlemviler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Nvidia GeForce GTX 1060 Fiyatı ve Özellikleri

Ultra düşük güç tüketen “Y” serisi işlemciler

iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması 0

Android, İOS, Windows phone, Mac, PC platformları arasında yüksek boyutlu dosyaları dahi paylaşacağınız ücretsiz uygulamayı paylaşıyorum.

Xender adındaki bu uygulama Android, İOS, Windows Phone, PC ve Mac cihazları arasında birbirlerine dosya aktarımı sağlıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı paylaşabilirsiniz. Wifi ağı üzerinden dosya aktarımı yapan uygulama Bluetooth aktarım hızından 200 kat daha hızlıdır. Bu uygulama ile herhangi bir USB bağlantısına veya PC yazılımına gerek duymaz.

Dosyaları 10 MB/Saniye hızda aktarabiliyor. Bu program internet kotanızdan asla yemez. Ne wifi nede mobil internetinizden asla kullanmaz. Bu programın çalışma prensibi wifi ağınıza bağlı olan tüm cihazlara dosya aktarabilirsiniz tabi ki uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı İndir

Bu uygulamanın en büyük özelliği ise Android ve İOS platformları arasında dosya alışverişini sağlamaktır. Malum İOS yani iPhone ve iPad cihazları kapalı bir platform olduğu için yalnızca kendi içinde dosya alışverişini sağlar. Bu uygulama Android telefondan iPhone telefonlara dosya aktarımı yapabiliyor. En güzel yanı budur. Alttaki bağlantıdan hemen indirin ve kurun sınırsız dosya aktarımının keyfine varın.

Xender İndir

Most Popular Topics

Editor Picks