En iyi Strateji Oyunu Age of Empires Serisi 0

En iyi Strateji Oyunu Age of Empires Serisi

Efsane haline gelmiş en iyi strateji oyunları arasında olan Age of Empires serisi oynamanız gereken oyunlardandır. Eğer oynamadıysanız veya age of empires oyununu kesinlikler oynamanız gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Strateji oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan olan age of empires serisindeki oyunlar hala beğenilerek oynanıyor. İlk olarak 1997’de çıkan age of empires 1‘e yaklaşık bir yıl sonra rome paketi geldi. İlk’inden sonra 2. oyun 1999’da age of empires 2 age of kings adında satışa çıktı ve bir yıl sonra conquerors adında bir paket ile devam etti.

Age of empires serisinin en iyi oyunlarından olan age of mythology olarak çıktı ve 1 yıl sonra titan adında bie ek paket ile geldi. Bundan sonra Son serisi olan Age of Empire 3 olarak çıkan oyun 2005 yılında çıkmasına rağmen 2006 yılında The War Chiefs 2007 yılında The Asian Dynasties adında ek pketleri ile devam etti. Daha sonradan Age of online ve HD olarak çıksada pek oyunculardn ilgi görmedi. Age of empires 3’e kadar geliştirilen oyun artık age of empires 4 olarak gelir mi? bilinmez ama age of serisi oyuncuların hafızalarında yer etti.

Age of Empires Serisi İndirme Linkleri

grey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks