MENU

Android Telefonlar için Stabil Çalışan Launcher

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Android Telefonlar için Stabil Çalışan Launcher
Android Telefonlar için Stabil Çalışan Launcher

Android telefonunuzu root‘lamadan kişiselleştirebileceğiniz farklı tema’lar bulunmaktadır. Android’de stabil çalışan Tema (launcher) bulmakta zorlanıyorsanız C launcher işinizi görecektir.

Android Google Play mağazasında bulunan bir çok farklı tema bulunsada çoğu reklamlarla geliyor. Bunun yanında stabil çalışmasıda en önemli etkenlerdendir. C Launcher sade ve hızlı bir arayüzü bulunuyor. Can sıkıcı Reklam‘ları olmayan C Launcher farklı tema’ları bulunuyor. Ana ekran’da Ram temizleme iconu ile hızlı bir şekilde gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz. Uygulamalarınızı klasörler halinde toplayarak hızlı erişmenizi sağlarken uygulama iconlarıda yuvarlak olarak kesilmiş halde geliyor.

C Launcher‘da sadece türkçe dil seçeneği olmamasına rağmen kullanımı kolaydır. Türkçe dil‘i sorun etmenize gerek yok ufak bir güncelleme ile giderilebilir. Ortalama 50 ila 60 arasında bir ram kullanımı olan C Launcher’ı yükleyerek telefonunuz hem sade hemde hızlı bir arayüze sahip olacaktır. Ekran görüntülerinede bakarakta karar verebilirsiniz. Denemenizde fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Açılıştaki Programları Kapatma Startup Manager

C Launcher APK indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.